Wpis z mikrobloga

O tym co już pisałem, dlaczego berberyna jest gorsza od metforminy i jeśli metformina dla naturali jest kiepska, to berberyna jest totalnym gównem.

Cytowany tekst...Metformina: NIE aktywuje AMPK w mięśniach szkieletowych, ale w innych obszarach, w których zachodzi ekspresja białka (nowotwory, guzy, narośla itp. stąd działanie anty-aging)

Cytowany tekst...Berberyna: aktywuje AMPK w mięśniach szkieletowych (nie zawsze jest to zła rzecz)

Cytowany tekst...Kardaryna: aktywuje AMPK w mięśniach szkieletowych (pamiętajmy jednak o interakcjach z PPAR delta i o tym, jak wpływa to na dalszą ekspresję genów).


Czyli z dwojga złego dla naturala, który nie ma dojścia do metforminy lepsze będzie GW, poza tym ma działanie wielopłaszczyznowe, więc warto suplementować dłużej.

https://www.facebook.com/DMZdrowePodejscie/posts/1683059788493654

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skogyr: wszystko spoko, tylko znaczenie ma też skala tego zjawiska.
Na ile berberyna uposledza MPS. I czy ta cena nie jest warta korzyści, które ona daje.
To drugie zależy od jednostki. Dla jednego tak, dla drugiego nie
@151346136: Budowanie mięśnia jest żmudnym procesem, metformina też nieco wpływa ujemnie na anabolizm choćby dlatego, że można ją zaklasyfikować do grupy przeciwutleniaczy, będąc na bombie mogę sobie to olac, bo więcej korzyści uzyskam z wrzucenia 1-2x dziennie metforminy jak idzie już sporo węgli, to trzeba to czymś popychać, ale będąc naturalem, mocno bym się nad tym zastanowił. Zbudowanie każdego grama mięsa wymaga znacznie więcej niż będąc na bombie i każdy element,
@Skogyr:

berberyna jest totalnym gównem.


Na podstawie czego tak twierdzisz?

BRB ma HL ~4h MTF 4-8h. Czyli jak sobie wrzucisz rano BRB, a wieczorem robisz trening to juz jej nie bedzie we krwi, czyli nie bedzie uposledzac mTOR.
Jak ktos mysli, ze mozna budowac miesnie bedac w ciaglym anabolizmie, czyli majac wystrzelony mTOR, to niech wroci do podstaw.
@Hank85: nie myślę tak, wręcz przeciwnie, ale można jednocześnie stymulować mtor w mięśniach, a ampk poza nimi dzięki metforminie wepchniesz więcej węgla okolotrenimgowo bez skutków ubocznych. Ja wiem, że może to mieć małe znaczenie, ale jak robisz 3 treningi pod rząd to jak najszybsze ładowanie ww do mięsa jest mega istotne, jak olewam ilość i pory posiłków, potreningowy wpada 1h po to na drugi dzień trening jest z dupy, a na
@Skogyr: 3 treningi pod rzad jesli nie leci insa spowoduja taka aktywacje ampk poprzez deplecje glikogenu, ze nie ma sensu niczego ladowac pod katem zwiekszenia katabolizmu/poprawy WI.

Natomiast w rozpiskach Milosa przy 2 treningach ED i cysternie insy leci dodatkowo PostWO T3.

Multiple T3 injections increased hypothalamic phosphorylated AMPK (278%) and phosphorylated acetyl-CoA carboxylase (335%) compared to the controls.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18708095

Ogolnie mowiac, bedac na grubej bombie z insa mozna doprowadzic do
@Hank85: grube bomby nie dla mnie, dla samego siebie i tak za dużo tego leci.
Nawiązując do 3 treningów z rzędu, do ok 500ww nie muszę nic dokładać, ale powyżej bez insy muszę już ładować metforminę, bo nie upycham tego i nie nadążam się solidnie nabić, jasne mógłbym zwiększyć tluszcze, ale wtedy #!$%@? z suchej masy u mnie, jestem bardzo wrażliwy na mieszanie paliw i szybko się ulewam