Wpis z mikrobloga

@DywanTv: nie no gościu ma taką formę większość roku, że nawet najgorszym świetle bez bronzera to wygląda; tylko z tego co pamiętam niedawno z nerkami był problem jakiś ostry
@DywanTv: jak na klasyka i tą wagę to tak, tym bardziej, że tam on robi jakieś 8-12 reps na siadach/martwych + AMRAP Set (rampą wszystko) pewnie miałby potencjał tu i tu jakiś
@Kasahara: Nie da rady w tym roku ugrać tytułu. Za dużo czasu stracił przez problemy zdrowotne + ostatnio naderwana dwójka. Być może poprawił plecy, bo to w tamtym roku dzieliło jego i afro od zwycięstwa ale nie ma opcji, żeby teraz przeskoczył Breona z docięciem, a nawet myślę, że jak ugra TOP 3 (za tym drugim ciemnym) to będzie szczyt.
@Kasahara: Ja go obserwuje cały czas, Iain na prawdę poleciał z nim na masie nieźle, zapowiadał się kosmos przy podobnym wycięciu i gdyby nie zdrowie bo miałby w końcu szansę
@Kasahara: tak jak lubie Chrisa za całokształt, bo nie dosc ze ma mega proporcje to jeszcze jest w #!$%@? sympatycznym kolesiem, ale wydaje mi sie ze znowu Breon zgarnie złoto, ma IMO bardziej kompletna sylwetkę. Z klasyków i tak najbardziej mi sie Keone Pearson chyba podoba, #!$%@? ma mega gen do tej zabawy :D