Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dziewiąty post ze specjalnej serii: Próba replikacji pełnego Protokołu Feldmana. Pierwszy post z wyjaśnieniem tutaj.

Dzisiejsze śniadanie: Karkówka smażona na maśle klarowanym, masło klarowane, sól.

Ostatni dzień! Etap wysokokaloryczny jest zdecydowanie trudniejszy od niskokalorycznego. Wczoraj aż mi było niedobrze po konsumpcji 2.6kg karkówki i zagryzieniu tego dwiema paczkami parówek. Dzisiaj zobaczę, czy będzie lepiej szamać trochę mniej samego mięsa, a pogryzać masłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gotujzwykopem #feldmanprotocol #eksperyment #medycyna #dieta #cholesterol #cholesterolboners #keto #lowcarb #carnivore #zerocarb #dietakarniwora
anonymous_derp - Dzisiaj dziewiąty post ze specjalnej serii: Próba replikacji pełnego...

źródło: comment_I6tbmVjjjF3g7IVtSfGbta8cWWMNrciQ.jpg

Pobierz
  • 39
@pol_czlowiek_messi: w Polsce. Co roku robię USG wątroby i kolono, będę się przerzucał na MRI wątroby. Dłuższe, ale skuteczniejsze. RTG klatki nie robię, nie jestem palaczem.
MRI lepiej obrazuje rzeczy niż USG, dzięki czemu lekarzowi łatwiej zrobić opisy. Znacznie lepiej są także widoczne różnie rzeczy i ciężej zrobić błąd w interpretacji. No i nie narażasz się na biopsję wątroby jak lekarz coś zobaczy w USG i nie będzie tego potrafił zinterpretować,