Wpis z mikrobloga

#reklamacja #pomocy
Po 1,5 roku w butach #converse zrobiła mi się dziura w podeszwie. Zgłosiłem reklamację w sklepie i została odrzucona. Poradzicie czy mogę coś zrobić z tym faktem? W butach chodziłem sporo i jeździłem samochodem (podejrzewam, że od pedału gazu mi się "wytarła" podeszwa").

Myślicie, że można mieć jeszcze jakieś roszczenia, czy potulnie przyjąć odmowę i koniec?
Trochę liczyłem, że dwa lata to mi buty wytrzymają. Od wielu lat chodzę w conversach bo trzymają mi dłużej niż tenisówki z #deichman, ale kosztują też odpowiednio więcej. W deichman mam na pół roku za 50 zł, a tutaj na półtora roku za 250 chyba
  • 13
@MENT4L: Nie było, oczekuję że jak zapłacę odpowiednio to produkt będzie chociaż dwa lata sprawny. W innych butach nie mam takich problemów. Jak kupuję buty za 50 zł to nie mam wobec nich dużych oczekiwań i jak się rozpadną to kupuję nowe.
conversy teraz za za bezcen xD
ja smigam w airmaxach i zajebiscie sie sprawdzaja plus pasuja do wszystkiego, solidne i przedewszystkim wytrzymaly material
takie conversy z kawalka szmatki i gumy to moj pies na sniadanie zjada xD dobre na okres wiosennoletni, ale nie zeby 4pory roku w nich zaliczac
@MENT4L: Poszedłem do sklepu i pokazałem pani buta z pytaniem czy jest sens to reklamować (myślałem tak jak Wy), a pani powiedziała mi że jest sens. To zareklamowałem.