Wpis z mikrobloga

Hej, planujemy na weekend z kumplami z roboty zagrać przez sieć jakąś gierkę, najlepiej jakby to był coop albo po prostu jakaś niezbyt wymagająca gierka, przy której idzie się pobawić razem. Może macie jakieś propozycję F2P? Albo coś, do kwoty ja wiem, 10-20zł? Może jakieś klienty online do gier które nigdy ich nie miały, jak SAMP czy coś może też znacie? #gry #komputery
  • 23
@vanvolf: Darmowe to World of tanks i na "trzy" klikacie bitwa i może Was wrzuci razem do bitwy 15 graczy na 15. Polecam na gogu S.W.A.T 4 płatne ale chyba grosze.. Tworzycie ekipe do 4 graczy dobieracie sprzęt i jazda taktycznie wywarzacie drzwi, dymny albo ogłuszaczem wbijacie pyk pyk pyk w terrorystów. Kajdaneczki zglaszacie room clear i kolejny :).
@furyx: ring of elysium, call of duty warzone - na 4 i 3 osoby maks w teami gierki za darmo takie battle royal.
- worms armagedon w kilka osób fajnie się gra
-heroes
lepiej napisz ilu was jest bo nie wiem czy to 2 osoby czy 10 xD
@johnnyMetalowy: @MisiuMisiu: Warzone odpada u jednego z kumpli, zbyt dobrego sprzętu to on nie ma. Jak zrobić, że np. ja grając na PS4 mogę dodać kolegę z Battle.netu? Szczerze to wiem że jest multiplatformowy, ale nigdy nie zagłębiałem się jak zagrać między platformami.
@johnnyMetalowy: nie o to chodzi, nie mam chwilowo dostępu do ps4, ale tam nie robiło się żadnego konta battle net tylko od razu była gra. czy jest tam gdzieś ikonka dodaj znajomego i wtedy pokaże się okno do wpisania nicku?