Wpis z mikrobloga

@Kasahara:
Lekko. No i w końcu widać że zaczynasz panować nad tym ciężarem. Sorry, ale wcześniej zawsze wydawało mi się jakbyś miał z tym wylecieć z osi, przez to że tak Tobą trzęsło.
Co to za taśmy?
@bdm_bq:

Problemem jest nadal odejście naprawdę 75 % sił u mnie to odejście i core jest przeorany odejściem. W neoprenach nie mam tego problemu, jednak w taśmach musze szeroko wejść od sztangę i odchodzę okrakiem. Możliwe, że monolift dużo wyniku mi doda i na plusie otworzy drogę do 300 kg; teraz jedynie będę próbował pobić na redukcji rekord o 2,5-5 kg z miejszą wagą bez szaleństw.

Taśmy Inzer Atomic

https://www.inzershop.de/en/wraps/7277/inzer-atomic-knee-wraps-blue-ice?c=3506

Plusem
@bdm_bq:

Tak będziemy mieli na początku tygodnia monolift. Takie coś jak na zdjęciu.

Z wagą, jeśli forma będzie lepsza niż rok temu to pewnie bym zszedł do około 83-85 kg. Bo zakładam, że mięsni więcej troche będzie a BF niżej. Ale może #!$%@? się jak rok temu zdrowotnie i nie będzie tematu. Będę obserwował czy się nie rozpadam znowu i na tej podstawie ocenie kiedy skończyć

Te monstera mi nie pasują.
Kasahara - @bdm_bq: 

Tak będziemy mieli na początku tygodnia monolift. Takie coś j...

źródło: comment_1590755437LV3CPPnsPhOjw9SCEhxNmk.jpg

Pobierz
@Kasahara:
Przy takiej wadze to już powinien być sztos, z mięchem na pewno jesteś do przodu.
Dzięki, sprawdzę Inzery. Jak dla mnie to jedynie 3,5. Z krótszymi jest tak jak mówisz, nie mam nawet tyle czasu na zabawę z wiązaniem. A z wraperem na sieciówkach to wiesz. Sam też jeszcze średnio to wiązanie ogarniam i za każdym razem wychodziło inaczej, asymetrycznie etc.
@bdm_bq: @Kasahara: Wiązanie się samemu jest trudne, ale chyba to najlepsze wyjście, bo przynajmniej jak coś #!$%@? to pretensje możesz mieć tylko do siebie. Belkin się sam wiąże chyba z tego powodu
@deshix:

Belkin mówi w wywiadach, ze ma swojego wrapera i dlatego m.in na big dogsach mu nie poszło, bo nie dostała ta osoba wizy na wylot. Treningowo na lekkie serie jasne, ale na maksa szkoda sił i nie ma technicznej opcji tak mocno zawiązać jak druga osoba; dochodzi do tego stres jeśli są zawody. Inna sprawa, że treningowo własnie na pełnego chama nie ma co ich wiązać.
@Kasahara: No to w takim ipfie nawet random z obsługi ci sztangę wyciąga, to jest dramat imo. Jeszcze jak dużo wyciskacz to ci krzywdy nie narobi raczej, chyba ze na brzuch ci ja wyjmie, ale takim dziewczynom z ławka koło 50-70 kg to nieporadnie wyciągając rozwali pozycje. Ipf pany