Wpis z mikrobloga

Jestem teraz na mieszkaniu mojego brata ze swoim lapkiem. Mam włączonego msi afterburner i nie pokazuje mi temp gpu, cpu w stanie spoczynku dochodzi do poziomu 55-60 stopni. Nie wiem czemu tak wysoko. Dwa tygodnie temu byłem w odwiedzinach u siostry i było tak samo, czujka od gpu nie działa a cpu 55 stopni.

I problem jest taki, że tak się dzieje tylko i wyłącznie jak wezmę gdzieś ze sobą laptopa. U mnie w domu obie czujki działają i temperatury nie przekraczają 40*-45*. I nie wiem czemu tak jest. Fakt, że teraz w mieszkaniu u brata jest gorąco, ale u mnie też było gorąco i nic takiego się nie działo. Nie mam żadnej podkładki chłodzącej ani niczego podobnego. Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Procek intel i7 9750H

#komputery #laptopy #intel
Pobierz handballer - Jestem teraz na mieszkaniu mojego brata ze swoim lapkiem. Mam włączonego...
źródło: comment_1593281368dtOoc5Cq9pgIYlvpnk0APo.jpg
  • 4
@handballer: A to nie wiem. Ale kiedyś miałem sytuację, że coś mi się zbugowało i też w spoczynku miałem po 60 stopni i wiatraki działające, pomógł reset do ustawień fabrycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)