Wpis z mikrobloga

Jeżeli wydaje Ci się, że skończysz trzydziestkę i zachowasz dobry wygląd jeżdżąc na rowerku po obiedzie, to jesteś w dużym błędzie. W tym wieku mocno zmienia się metabolizm, o czym sam boleśnie się przekonałem. Żeby wyglądać chociaż w połowie tak dobrze jak ja, trzeba wylewać z siebie siódme poty i narzucić sobie ostry reżim. Ja na treningi poświęcam po dwie, trzy godziny dziennie. Ciężko pogodzić to z prowadzeniem biznesu, dlatego staram się wstawać o 5 rano. Dzień zaczynam od joggingu, potem różnie, cardio, kalistenika, ćwiczenia na drążku albo świeżym powietrzu. O siódmej biorę prysznic i jadę do pracy. Wieczorem basen co by wzmocnić trochę obręcz barkową, no i wiadomo, ćwiczenia na ławeczce. Pracuje wyłącznie na małych ciężarach. Nie lubię kontuzji, a poza tym nie chcę wyglądać jak cham spod dyskoteki. Moim wzorem sylwetki było wiecznie ciało greckiego lekkoatlety i do takiego wyglądu bez przerwy dążyłem. Nigdy nie kręciło mnie robienie masy, zawsze tylko rzeźba i maksymalne docinanie tłuszczu na brzuchu. Lubię gdy widać każdą żyłę, a skóra jest cienka jak pergamin… Body fat na poziomie 6%, do tego dieta ketogeniczna 3k kalorii, no i oczywiście wszystko w stu procentach NATURAL, żadnego BCAA, kreatyny ani innych wynalazków. Mam też dietetyka i trenera personalnego, dlatego wiem, co mogę jeść, a czego powinienem unikać… Jeśli interesuje was osiąganie prawdziwych PROFESJONALNYCH wyników to serdecznie zapraszam na priv, doradzę, nakieruje, podzielę się planami żywieniowymi. Taka forma jak moja wymaga kilku lat pracy, ale nie przejmujcie się, ja także zaczynałem OD ZERA. ( )

#pokazforme #pokazmorde #chwalesie #wygryw #silownia #kalistenika #mirkokoksy #mikrokoksy #zdrowie #oskardeweloperski #ladnypan #trenujzwykopem
Pobierz daeun - Jeżeli wydaje Ci się, że skończysz trzydziestkę i zachowasz dobry wygląd jeżd...
źródło: comment_1606547196mE6lMoKQD9FF8ip0IrIqOz.jpg
  • 18
@daeun: W związku z twoim #pokazmorde mam pytanie. Co sądzisz o tym, że na portalach takich jak mistrzowie.org zwykle zamazują twarz, gdy wykorzystują czyjeś #pokazmorde. Na przykład tutaj.
https://mistrzowie.org/708452
Ja uważam, że to zupełnie niepotrzebne. Nie chciałbym, by ktoś moją twarz zamazał. A ty? Przecież #pokazmorde na wykopie to publiczne zdjęcie i dlatego ktoś, kto wrzuca zdjęcie na wykop, powinien się liczyć z tym, że będzie wykorzystywane. Zgadzasz się z