Wpis z mikrobloga

@Kasahara: nie wiem nie jestem na bieżąco z każdym postem, widzę ten to napisałem.

@Poemat : no nie wiem do czego, tyle czasu redukował, planuje mase co najmniej do 2022 z tego co czytałem, a miesiąc po redukcji tył wygląda jak koniec masówki.
  • Odpowiedz
@SonOfZeus: Wiesz ja się nie tłumaczę, bo nie mam z czego ale zawsze podkreślam kontekst swojej sytuacji, bo wiele osób ma jakieś dziwne odniesienie i porównania. Ja jestem Januszem który niedługo będzie dążył do 40stki nie jestem kulturysta o nigdy mnie to nie interesowało. W takim wieku pierwsze co dla mnie było najważniejsze to przywrócenie jak najszybciej zdrowia psychicznego i fizycznego. Fizycznego aby moc realizować kolejny cel, psychicznego aby zarabiać na
  • Odpowiedz
@Kasahara: nie chodziło mi, żeby to był atak tylko sam kiedyś robiłem takie błędy, że po redukcji nabijałem szybko za dużo kilogramów, na początku się cieszyłem jak fajnie szybko "nabija", wymiary i siła rośnie z dnia na dzień, a kończyło się tak, że do kolejnej redukcji miałem za dużo smalcu do zredukowania.
I pomyślałem, że w Twoim przypadku może się skończyć podobnie, no ale czas pokaże.
  • Odpowiedz
@SonOfZeus:

Rozumiem kompletnie - bo poprzednie redulcja sam za szybko odbijalem. Wiesz dla mnie 6-7 kg odbicia w meisiac to dosłownie NIC :). Na poprzednich redukcjach tylko w 3 dni robiłem także dla mnie duży postęp, gdzie wiekszość to naprawdę doda, bo zerowałem estrogen i trochę diura zarzucilem
  • Odpowiedz