Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
41 godzin postu - po prostu!

Taki oto wymyśliłam slogan całego mojego eksperymentu carnivore. Czasami wręcz mnie niepokoi, jak bardzo NIE jestem głodna. Ten post nie był zaplanowany, po prostu nie chciało mi się jeść, więc nie jadłam ¯\_(ツ)_/¯ I po raz pierwszy poczułam też, jak rozsadza mnie energia związana z IF, dość niesamowite uczucie.

I powiem jeszcze - autofagia swoją drogą, ale najlepsze w IF jest to, że nie ma sprzątania kuchni xD

W każdym razie, post zakończony stekiem z polędwicy wołowej z dodatkiem szpiku. Jakby mi ktoś kiedyś powiedział, że będę tak jeść, to bym go wyśmiała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#keto #carnivore #intermittentfasting i może trochę #bederzigol
BarkaMleczna - 41 godzin postu - po prostu!

Taki oto wymyśliłam slogan całego mojego...

źródło: comment_1610805776QZdorh9Rd7bLkaei4VGU9w.jpg

Pobierz
  • 22
@luk04330: nie mam węchu po koronce, więc nie wiem xD Ale poczytałam trochę wskazówek o smażeniu steków i rzeczywiście wyszedł mi najlepszy, jaki kiedykolwiek robiłam. Ja ogólnie nie mam zbyt wrażliwych kubków smakowych, jestem w stanie rozpoznać, jak coś jest podłe, ale trudno mi powiedzieć, kiedy mięso jest jakieś wybitne i super.

MNIE SMAKUJE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: jak wygląda Twoja dieta? Jak często posiłki i jak długie przerwy między nimi? Kurcze zaczęłam coś czytać o tej diecie ale sama nie wiem czy dla mnie będzie ok hmm
@MojWlasciciel: Nie mam pojęcia, to jest bardzo indywidualna kwestia. Ja bym chyba nie poszła bez awaryjnego prowiantu :)

@petugh: Ja jestem na keto od ponad 1,5 roku, a na carnivore dopiero od 1 stycznia, nie wiem, o którą dietę pytasz. Ogólnie w obu przypadkach prawdą jest to, że jem 1-2 posiłki dziennie o takich porach, jak mi akurat odpowiada :P Zazwyczaj pierwszy posiłek jem około 13, bo wcześniej po prostu
@MojWlasciciel: w postach daje radę 2-3 dni wykonywać ciężką pracę fizyczną. Kwestia jeść sól i minerały żeby nie mieć uczucia kaca.
Na IF mogę pracować więcej i ciężej niż na normalnej diecie, bo dużo czasu oszczędzam na jedzeniu i czasu/energii na wypróżnianiu. U mnie 1 posiłek to 2 kupy.
No i lepiej się skupić mogę, bez jakichkolwiek wachan nastrojów, bez losowych bóli ciała w ciągu dnia, bardziej mogę się na pracy
@Szopen19911: dla mnie to nie miało smaku za bardzo, to było raczej takie smarowidło na mięso, każdy kawałeczek sobie soliłam i fajnie się zgrywało. Coś jak masło. Ja to zjadłam, bo wiem, że szpik ma mega wartości odżywcze