Wpis z mikrobloga

@kill-9 nie musisz od razu gotować na parze, zwracaj uwagę po prostu na wartości odżywcze. Nie jedz za często syfiastego jedzenia. Alkoholu nie kupuj to nie będziesz pił, a jak chcesz coś innego niż woda to sok prawdziwy albo cola zero. A jak nie wiesz od jakiego sportu zacząć to proponuję spacer
@kill-9: zacznij próbować różnych aktywności fizycznych. Tyle tego jest że każdy znajdzie coś dla siebie, a jak już się w coś wkręcisz naturalną koleją rzeczy jest rzucenie papierosów i lepsze odżywianie. Piwo i cziperki to żadna przeszkoda w byciu ogólnie zdrowym. Przecież nie żyjemy po to żeby przez cały czas być pod rygorem żywieniowym, ale trzeba wiedzieć że 2 piwa dziennie i dodatkowa pizza w weekend to już extra 5000 kcal
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kill-9: stary, ja jak postanowiłem zdrowo żyć to przestałem pić alkohol z dnia na dzień. Zacząłem biegać i to codziennie. ( Wiem że to był błąd ale obyło się bez kontuzji) w 3 miesiące schudłem z 103 kg do 83, później jeszcze zrzuciłem wagę do 77kg/184 cm. Trzymam wagę od około 4 lat a nie pije ponad 4 lata. Nadal biegam, wkręciłem się na maksa. Polecam
Jak zacząć zdrowo żyć? Zdrowo się odżywiać, przestać chlac browary, jarać fajki i może jakiś prosty sport, z czasem jakaś jazda na rowerze


@kill-9: w zasadzie sam sobie odpowiedziałeś. generalnie jak odstawisz alko i fajki to będziesz się chciał czymś zająć i wtedy pewnie wjedzie sport. alko totalnie demotywuje do robienia czegokolwiek, a odstawienie fajek powoduje #!$%@? więc tak