Wpis z mikrobloga

#rower #naprawa #rowery

Popsułem rower i szukam kogoś kto zna się na naprawach i doradzi mi co powinienem wymienić i jakie części wybrać, aby móc śmigać znowu.

Mam ambicje żeby go złożyć samemu, tylko nie chce popełnić gafy i kupić jakiegoś szajsu, albo o czymś zapomnieć.

Na zdjęciu tylna przerzutka, która po pęknięciu ogniwa w łańcuchu wzięła się i wygięła na tyle że po naciągnięciu celuje w szprychy.
venividi - #rower #naprawa #rowery

Popsułem rower i szukam kogoś kto zna się na na...

źródło: comment_1619797344p3TvrY6HsEw8qJweEiexYF.jpg

Pobierz
  • 12
@kubraczek: @siona: Generalnie to cały osprzęt w nim jest już zmęczony życiem i chciałbym go wymienić. Mogę zrobić lepsze zdjęcia, tylko prawdę mówiąc nie wiem co jest istotne, stąd taka gówniana perspektywa.
nie wiem co jest istotne


@venividi: Skoro wózek wpada w szprychy to warto pokazać jak to wygląda. Fotka z tyłu pokazałaby czy hak jest prosty. Pewnie tylko wystarczy wymienić na nowy. Ewentualnie łańcuch i jeżeli stara kaseta to może też ją. Na zdjęciu nie wygląda na mocno zużytą, ale może nie przyjąć nowego łańcucha.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi: element który powinien opierać sie na krawędzi haka zeskoczył z niego i jest tak na jego 1/3. Odkręcić przerzutkę i przykręć poprawnie. Jest spora szansa ze bedzie dzialać, a teraz jest nienaturalnie wygięta, bo ten "schodek" ją odpycha góra