Wpis z mikrobloga

@krokz: zakladam ze trening na rower masz ogarnięty, to moze zamiast kolejnego obciazenia na siłowni zadbaj o lepszą regeneracje? Np. basen? Pamiętaj ze lepszym stajesz sie regenerujac a trening to tylko bodziec.
@Hipodups: Na basen chodziłem, ale już wystarczy, nowa siłownia w mieście zaczęła nas sponsorować i mamy wstęp kiedy chcemy za darmo, wiec chce skorzystać i nie mówię tu o ćwiczeniach tylko siłowych, glowbie chodzi mi o jakieś core, piłki gumy itp
@krokz jacy prosi? Nawet torowi sprinterzy nie codziennie maja siłkę. Kolarze z world touru to widują siłkę tylko grudzień-styczen, chyba że któryś ma inne upodobania to moze ciut więcej a tak to rower rower i jeszcze raz rower.
Skoro pytasz o takie rzeczy to prosem nie jesteś wiec pzysiady, wykroku, wstępowania na skrzynię i ćwiczenia z maszynami na plecy i nara. Serie standardowe.
@Pegos: Polecam odcinek gcn z prosami, w okresie przygotowawczym silka jest niemalże codziennie, nie licząc jedynie środku sezonu. Poza tym powtarzam 10 raz, nie szukam ćwiczeń siłowych bo mam ich w nadmiarze w okresie zimowym podczas przygotowań do sezonu, wiec je ogarniam, chodzi mi tylko o ćwiczenia core, jakieś przysiady z malutkim obciążeniem i gumą, ćwiczenia z piłkami, ketlami itp, nawet napisałem to w głównym poście