Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 146
Dlaczego utarło się w świadomości ludzkiej że jak chłop chce, żeby kobieta gotowała mu i prasowała to zaraz ktoś musi wyskoczyć z tekstem że on szuka drugiej matki a nie kobiety?W drugą stronę jeśli kobieta oczekuje że facet będzie ja wszędzie wozić,załatwiać za nią sprawy i wydawać na nią pitos to komentarzy że szuka drugiego ojca nie widzę xD #!$%@?ć ten system,jak widzę te wszystkie niesprawiedliwości to śmiać mi się chce i płakać jednocześnie.Duży props dla wszystkich co odpuścili sobie wyścig o artefakt i żyją swoim życiem.Pozdrawiam oczywiście cały tag #przegryw ,dobrych chłopaków i niech to się trzyma.Dobry przekaz leci
  • 7
@Brightsider: oj tak byczq. A jak chcesz żeby gotowała i sprzątała to powie, że nie jest służącą. Równie dobrze facet może powiedzieć, że nie będzie robił przy aucie bo nie jest mechanikiem, nie będzie woził bo nie jest taksówkarzem, a jak będzie trzeba wrzucić 2 tony węgla do piwnicy, to nie będzie tego robił, bo nie jest murzynem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Brightsider: a po co komu kobita co nie gotuje? Zawsze miałem beke z typów co trzymają w domu takie leniwe p0lki i akceptują najgłupsze wymówki na ich lenistwo
-"zamówiliśmy jedzenie bo X miała drugą zmianę i nie miała kiedy ugotować"
-to co robiła cały poranek #!$%@? xD?