Wpis z mikrobloga

Siema
Znacie jakieś sposoby na ograniczenie apetytu/niejedzenie, zachowując przy tym dobre samopoczucie?
Mam problem z kompulsywnym objadaniem od 9 lat i nic nie pomaga. Brałam wiele leków od psychiatry które #!$%@? co działają na apetyt, nabawiłam się tylko przez nie depresji i myśli samobójczych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawajcie wszystkie przykłady, cokolwiek co może mi pomoc zacząć normalnie funkcjonować, nie myślac ciagle o żarciu.

#depresja #borderline #psychiatria #leki #narkotykizawszespoko #przegryw #bulimia #anoreksja #zaburzeniaodzywiania #chudnijzwykopem #odchudzanie
  • 25
@nicnievmim: Jeść dużo niskokalorycznych produktów. Poszukaj jakichś fajnych posiłków objętościowych, dużo białka które syci na długo i powinno być okej.

No chyba, że to poważniejszy problem. Też uwielbiam jeść i czasami mam napady, ale to dla mnie całkiem normalne XD Jak sobie poukładam w głowie wszystko to jem normalnie i trzymam dietę.
@nicnievmim: jak jestes glodny to musisz zjesc.

Obstawiam rozwalona gospodarke hormonalna i cukrów. Szczegolnie branie jakiś leków od lekarza, do ktorego sie idzie jak chce sie zabijać/zabić samego siebie.
@nicnievmim: tsh ft3 f4 atp atgo a na to drugie krzywa glukozową i insulinową 3 punktową, / co do tej tarczycy to wedlug wynikow laboratoryjnych mialem w normie ale to sie jeszcze liczy jakies wspolczynniki + objawy fizyczne