Wpis z mikrobloga

@RexMaximus: Ja kiedyś byłem na wakacjach na czymś takim (Koral Live, Kołobrzeg)... i tak jak pisze @pasta_alla_carbonara - to nie powinno moim zdaniem być traktowane jako czysta dieta. A jeśli już to dieta oczyszczająca. Nacisk kładzie się tam na odżywienie mikrobioty i to jest super. Włączyłbym wszystko, co oferuje ta dieta w swoje keto i będzie git. Nie dość, że mikrobiotę urozmaicisz, to jeszcze zdrowo(!) schudniesz na keto. Szybkie i drastyczne
@Damian_TS: ogólnie wszystkie diety tego typu to "produkty" kierowane do idiotów/nieświadomych ludzi co stwierdzą że ALE SUPER DZIAŁA bo schudną 10kg w miesiąc

no nie dziwne że ktoś schudnie jedząc po 700 kalorii dziennie, a potem zaraz wraca do punktu wyjścia bo nie da się w takiej diecie wytrzymać dłużej niż chwile

ale znajomym opowie że ta dieta jest zajebista i działa, ale nie dla niego bo ciężka sprawa ( ͡
@RexMaximus: autofagia występuje w każdym modelu głodówki, nie potrzeba do tego soków za miliony monet. Wystarczy nic nie jeść. Są przesłanki, że post od czasu do czasu, ale krótki post, może przynieść pewne korzyści zdrowotne, natomiast warto pamiętać, ze to tylko narzędzie, jedno z wielu i działa doraźnie, ma też przeciwwskazania. Natomiast zdrowa zbilansowana dieta ułożona na podstawie możliwości i potrzeb danej osoby zawsze będzie działała prozdrowotnie.
@Loginconajmniej4znaki: No niekoniecznie, bo np. podczas IF, czyli gdy nie jesz, organizm się porządkuje i oczyszcza. Dieta dąbrowskiej ma 600-800kcl (wspiera autofagię) i to z warzyw, więc poprawia mikrobiotę, która de facto jest w jelitach i sprzyja oczyszczaniu organizmu.

jak macie sprawne nerki i wątrobę to non stop się oczyszczacie nie ważne czy żrecie dietę dąbrowskiej czy ronalda makdonalda

Większej głupoty od dawna nie czytałem. Przecież fastfood i cukier zrobi dokładnie
@Loginconajmniej4znaki: Wiele produktów w diecie wykazuje działanie moczopędne. Myślisz że włączenie ich do diety nie będzie miało wpływu? To chyba nie jest tak że można sobie jeść co się chce. Tej akurat diety nie zamierzam nawet próbować.