Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak się zastanawiam. Jak wam się nie nudzi siłownia? Miałem kilka podejść i najdłużej chodziłem miesiąc. Przecież to kurde nudne jest xD Idziesz: klata, łydy, bice i tak codzień lub co dwa dni. Ja mam wrażenie, że wy nie macie innych zainteresowań i se tak chodzicie, żeby zająć czymś dzień, a to czy wam bic urośnie jest drugorzędne.

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #dieta #zainteresowania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627a14bccaf3c3a59603aeb5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Tak się zastanawiam. Jak wam się ni...

źródło: comment_16523048889mR457RED7W5WnTJw7gMIY.jpg

Pobierz
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: mi się nudzi. Znaczy nie siłownia, bo nie mogę dźwigać ciężarów, więc poszedłem w kalistenike, ale ogólnie to nudzi mi się to. Tylko, że mi się to nudzi dlatego, że przez problemy zdrowotne często nie jestem w stanie robić tego regularnie, często mam przerwy i w rezultacie nie widzę efektów. Sprawę utrudnia też fakt, że mój trening jest dość ograniczony, bo nie wszystko mogę robić. Co sobie przytyję, to zaraz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bait jak #!$%@?, ale dobra, "bierę".
Ano się nie nudzi, bo na silce można robić w opór innych rzeczy niż tylko typowo siłowy trening
Ja np. mocno odszedłem od typowego FBW z wolnymi, na rzecz machania kettlami, rundek na worku, czy Eriki rozumanego treningu funkcjonalnego.
@AnonimoweMirkoWyznania: najbardziej motywuje progress, zresztą jak we wszystkim, nie tylko na pace xd. Mam progresję tak ustawioną, że np w poręczach czy na drążku co trening robię 1-2 powtórzenia sumarycznie ze wszystkich serii więcej niz na treningu poprzednim. Na wolnych ciężarach dokłądam 2,5kg albo tez robię o 1-2 powt więcej niż ostatnio. Rozwój i progress w jakiejś płaszczyźnie motywuje najbardziej

a druga sprawa można #!$%@? psychiczne "przekuć" wysiłek fizyczny i jest
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy jak bardzo się wkręcisz w temat. przyznam, że mi się czasem nudzi samo trenowanie, ale wtedy można cos zmienić. Za to tworzenie programów treningowych dla różnych przypadków, analiza techniki, wykrywanie słabych punktów etc., to tak rozległy temat, że mnie akurat czasami fascynuje.