Wpis z mikrobloga

Zna ktoś odpowiedź dlaczego w KAŻDYM zachodnim Lidlu jest masa napojów bezukrowych a w polskim taka bieda, że często nawet nie ma coli czy pepsi zero bo market kupuje 1/8 palety i rozchodzi się to w 2dni.

Zdjęcie z Lidla z Malty, oczywiście są także bezcukrowe energetyki marki własnej Lidla (w Polsce brak), takich oczywistych jak cola, pepsi, fanta nie robiłem fot ale też są.

#dieta #zdrowie #zakupy #lidl #mikrokoksy #silownia #zalesie #gorzkiezale
Beszczebelny - Zna ktoś odpowiedź dlaczego w KAŻDYM zachodnim Lidlu jest masa napojów...

źródło: comment_1654689735PTov5JlwmOwwszad9du2Ke.jpg

Pobierz
  • 149
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Beszczebelny: autentycznie się nad tym ostatnio zastanawiałem. Niektóre napoje bez cukru mają świetny smak i być może jak ktoś jest przyzwyczajony do cukru, to będzie trochę kręcił nosem, ale po jakimś czasie powinien się przyzwyczaić do nowego smaku. Ostatnio znalazłem Monstera Zero w żabce, który smakuje dosłownie jak sok owocowy, nie do rozróżnienia. I dlaczego w Polsce jest taka bieda z napojami bez cukru? W biedronce czasami paleta po coli zero
@cutecatboy: @smk666: to jest jeszcze trochę inaczej, nie ma osobnych palet z colą zero w biedronkach, jest na sklepie jedna paleta z colą, na palecie jest 3 albo 4 poziomy z butelkami, każdy poziom chyba po 8 rzędów po 10 butelek, i na każdym poziomie 1 rząd coli zero, cyrk jest jak ludzie wyjmą cole zero z górnych poziomów a ty musisz walczyć żeby ją wyjąc z najniższego xD

w