Wpis z mikrobloga

@exenito: co? 1mg to chyba porcja dla dzieci 40kg. jak śpie za dnia po nocnej zmianie za duzo to potem bez 3mg nie ma szans na spanie w nocy.

a 1mg to ja biore rekreacyjnie z innymi ziolowymi dodatkami (sleep well od KFD) jak pod wieczor wleci powazniejsze kardio.

PS: biore tylko na zasniecie szybkie, nigdy nie mialem problemow z budzeniem sie w nocy i podobnymi rzeczami.
@Shagot: ale to czytałeś coś w ogóle ile dawkować? Bo nawet po wpisaniu w google melatonin dosage zalecają właśnie 0,3-0,5 mg czyli mniej więcej 1 tabletka mg na pół. Efekty niby identyczne jak nie lepsze od większych dawek
@exenito: po co czytac?

przez system zmianowy 1mg mi czesto nie wystarcza (dalej nie moge zasnac), a 3mg dziala idealnie jak trzeba przestawić spanie ¯\_(ツ)_/¯

opakowania 1mg zalecaja 1mg, opakowania 3mg zalecja 3mg, opakowania 5mg zalecaja max 5mg. tyle warte te ulotki ;)

daj linka do tych opracowan co polecaja 0,3 mg dla dorosłego chłopa

można brać to regularnie?


@Tenczlowiektutaj: nie ma dla mnie regularnie. system zmianowy. codziennie tego nie
@Shagot: ja też nie mam i się zastanawiam, czy można jak właśnie w twoim przypadku, czasami mam tak, że kończę o 6 rano pracę po serii nocek i w ciągu 24h zmiana na np. 5 rano pobudka i wtedy nie dam rady się przestawić w tak krótkim czasie, a potem się mecze cały dzień. Melatonina widaje się być dobrym wyjściem