Wpis z mikrobloga

Siema Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam do was pytanie, bo wy się znacie: czy odkąd biegasz to masz więcej energii w życiu codziennym?

Dla przykładu, robota biurowa, po robocie zakupy i nabite 3km. Po robocie zmęczanie. Zacząłeś biegać, robisz dyszkę załóżmy w 50 minut.

Czy odkąd biegasz to taki zwykły dzień w którym przejdziesz z 3-4km jest dla Ciebie mniej męczący?

Tak samo jak dla większości Polaków dwugodzinny spacer na 10 km będzie męczący, a Ty taki dystans robisz w 50 minut xD to czy po takim spacerze będziesz zmęczony tak samo jak przed zaczęciem biegania czy mniej? xD

Pozdrówki biegacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sztafeta (72) #biegajzwykopem (43) #ruszkrakow (15) #sport (14) #enronczlapie (13) #garmin (8) #biegigorskie (6) #biegiultra (6)
#bieganie

Czy odkąd biegasz to taki zwykły dzień w którym przejdziesz z 3-4km jest dla Ciebie mniej męczący?

  • tak - mam więcej energii do życia 54.2% (26)
  • w sumie tak samo, dalej po robocie zmęczenie xD 29.2% (14)
  • nie - mam mniej energii do życia 16.7% (8)

Oddanych głosów: 48

  • 5
@Zimny-jak-lod: Biegam zawsze przed pracą i podobnie jak napisał kolega wyżej lepiej się czuję od rana, bardziej pobudzony itp. Ale jeśli trening jest ciężki i mam deficyt snu to bywa że koło południa odzywa się zmęczenie i drzemka jest konieczna. Albo zmęczenie odzywa się wieczorem i idę spać o 21.
@Zimny-jak-lod: zdecydowanie jestem bardziej "napędzony" do działania. Natomiast praca + treningi = niewiele czasu na inne rzeczy, dzień jest wówczas mega krótki. Trochę chodzę jak motorek w tygodniu roboczym a później odsypiam w weekend. ( ͡° ͜ʖ ͡°)