Wpis z mikrobloga

Powoli mogę dać kilka przemyśleń na temat końca redukcji. Szersze będą w poniedziałek, bo zostało mi ładowanie węglowodanów i odwodnienie i dopiero strzelenie kilka fotek na koniec. Tak wygląda to bez ładowania i odwodnienia. Co mogę powiedzieć

- Zleciałem z trochę ponad 110 kg do 90 kg zaczynajac od końca maja/początku czerwca
- Ani dnia nie liczyłem kalorii, ale non stop trzymałem czystą miskę w 95 % na oko jadlem z 300-350 g B / 60-100 T / 200-400 Ww
- Jak były wyjścia z rodziną to po prostu jadłem na mieście ze wszystkimi, nie wyciągałem pojemników. Oprócz ostatniego miesiąca 1-2 w tygodniu jedno piwo/drink
- Nie czuje specjalnie głodu, gdzie niegdyś chodziłem po ścianach więc wyjście z redukcji może być ciekawe
- Kręciłem 30-60 min cardio - ale ja to robię od 7 lat - nawet na masie po prostu to lubię
- Na tej redukcji spałem jak dziecko, zawsze miałem z tym problem - sen po 1-4 godziny. Tym razem 7-8 godzin
- Dałbym radę niżej redukować - może i do formy 5-6 % BF - ale mówię pas - cel osiągnięty czuje się dobrze, nie ma co kusić losu i iść ekstremum - jest atletyczna plażówka
- Uprzedzam - nie nie mam gino - bo zaraz wyskoczą ludzie z USG w oczach - od nastolatka każdy mi tak mowił na USG byłem od wieku 15 lat kilka razy - taki sutek (lipo też nie mam)

Ogólnie myśle, że zachowałem w tym roku zdrowie psychiczne i fizycznie na redukcji, gdzie wcześniej jechałem za grubo - czuje się super. Przypominam, ze nie trenuje sylwetkowo, interesuje mnie siła. Nie mam budowy, predyspozycji - plastyki mięśni, układu kostnego; mam też swoje lata i luźną skórę po schudnięciu 50 kg. To tak aby ktoś zarzucił, ze wyglądam kijowo - jasne to prawda, ale wyglądam najlepiej na to co dała mi natura i zdrowie - o to chodzi prawda? Mogłem nadal latać z 40 % BF i ponad 120 kg jak ponad 7 lat temu. Po prostu co 1-2 lata lubie zredukować, sprawdzić czy jestem tylko teoretykiem i praktykiem.

Teraz ostatnie dni peaku, później tydzień odpoczynku i zaczynam przygotowania do swoich zawodów trójbojowych. Szerze podsumowanie redukcji ze szczegółami i jakimś fotkami po odwodnieniu za tydzień

Szukasz kogoś kto Ci pomoże ogarnąć sylwetkę, trening, siłę kto nie daje gotowców i ma ciągły kontakt z klientem zapraszam na prowadzenie (póki co da się wcisnąć kogoś, bo w styczniu to będzie jak zawsze armagedon)

IG - https://www.instagram.com/fullborsukworkout/
E-mail - fullborsukworkout@gmail.com

#pokazforme #fullborsukworkout #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
Kasahara - Powoli mogę dać kilka przemyśleń na temat końca redukcji. Szersze będą w p...

źródło: comment_1662981431OKP1Oa3C1G8zTtO2JUdgf2.jpg

Pobierz
  • 40
@Kasahara:

ofc zapomiałem dodać jestem w 9000 % naturalem, bo mam testosteron x90 ponad normę; a sterydy są dla leszczy i to droga na skróty


A na serio to tutaj jesteś na cyklu, na TRT, czy po odbloku i "naturalny"?