Wpis z mikrobloga

chcialem dzisiaj zrobic sobie 15 minutowa drzemke energetyczna (power napa), ale mi nie wyszlo i zamiast tego spalem 2h xD. pewnie przez to, ze w nocy spalem tylko 5h. jutro tez mam w planach taka drzemke. musze nauczyc sie zasypiac bardzo szybko, a to ponoc kwestia treningu. dzisiaj przez 0,5h nie moglem zasnac do tej drzemki. raczej malo ekonomiczne zwazywszy, ze sama drzemka mialaby trwac polowe czasu zasypiania czyli 15 minut.

#sen #drzemka #powernap #drzemkaenergetyczna #wydajnosc #rozwojosobisty

oprocz tego zdazylem juz #!$%@? postanowienie noworoczne. musze #nofapchallenge odliczac od nowa od jutra.
  • 7
@Attrazione: a to jedno nie wyklucza drugiego? kawa przed spaniem? dziwne mi się to wydaję. za długa ta drzemka. po takim czasie mózg wejdzie w głębszą fazę snu i obudzimy się zamuleni. a przy 15 minutach ponoć nie ma tego efektu. ale tego w praktyce to jeszcze nie wiem, to jak pisałem wczesniej nie udalo mi sie zrobic power napa dzisiaj.
@Attrazione: dzięki za cenne informację :) polimaty dzisiaj sobie zarzucę. jakoś w ciągu tygodnia spróbuję drzemki kofeinowej, ale najpierw zwykłego power napa. i zawołam Cię pochwalić się jak już będę po tej kofeinowej xD. pozdro.