Wpis z mikrobloga

Siema mirasy, mialem wyrywana ósemke z rana.
Lekadz teoche sie nameczyl, latwo nie bylo.
Wspominal cos ze moze mi zdretwiec cos nawet pół roku.
No i zdretwiala mi warka z kawalkiem podbrotka..
Znieczulenie juz na pewno puściło, ale warki praktycznie nie czuje :/
Jutro bede dzwonil sie pytal co i jak.

Mial ktos z Was podobna sytuacje?

#stomatologia #dentysta #zdrowie #pytanie #kiciochpyta #zeby #lekarz
Pobierz Szawagier - Siema mirasy, mialem wyrywana ósemke z rana.
Lekadz teoche sie nameczyl,...
źródło: comment_1673389497ji3f2p3oPnIsGMl0Dv7gzz.jpg
  • 13
@Szawagier: Na pewno skontaktuj się z lekarzem prowadzącym, bo może jakieś leczenie Ci zaleci - laser czy wysokie dawki witamin z grupy B albo tez jakiś lek z kwasem alfa liponowym. Z osemkami tak bywa, ze mogą być w kontakcie z nerwem i takie sytuacje są niekiedy nie do uniknięcia ;) jeśli nie przeciął nerwu, a o tym by ci pewnie powiedzial, tylko go lekko naruszył, czy tez po prostu ząb
@DrakkainenV: @redczek: @n_____S: @SkrytyZolw: @gieorgijowna: @Klozapina:

Cześć, nie odpisywalem bo ciezki to byl okres...
Jeszcze nigdy mnie nic tak nie sponiewieralo..
A mialem 3x lamany nos na sorze, wycinanego pazokcia u nogi i wiele innych zabiegów.

Zeby nie bylo ze jestem jakis nadwrazliwy na bol, u dentysty przy zwyklych wypelnieniach plombą nie potdzebuje znieczulenia, a podczas wyrwania siódemki 2 miesiace temu, nie musialem nawet ibupromu zażywać,
@Szawagier: Cwicz rozpieranie szczek, nie na sile, ale tak do pierwszego oporu i trzymaj. Zeby pozniej nie było problemu. Ogolnie szczękościsk po dużym zabiegu nie jest niczym bardzo nadzwyczajnym. Do tygodnia powinno być już okej ;) życzę jak najszybszego powrotu ro zdrowia!
@SkrytyZolw: mam antybiotyk od początku :)
Jak biore leki przeciwbólowe a teraz juz wystarcza mi ibuprom 400, to jest spoko. Natomiast jak juz puszcza po ok 4h to zaczyna mi promieniowac bol na cala strone twadzy az do ucha..
Dodam ze zabieg mialem we we wtorek wieczorem..