Wpis z mikrobloga

Mam fuchę do ogarnięcia, przepisanie prostej apki. Apka aktualnie działa na antycznym php z frameworkiem bez wsparcia więc lepiej od zera.

Ktoś poleci narzędzie/framework do postawienia prostego cruda? dosłownie kilka encji, trochę tekstów, przechowywanie plików.
Logowanie zdarzeń i konta użytkowników z uwierzytelnianiem.
Korzystałem dawno temu z ruby on rails, ale teraz siedzę w javie i 2 lata temu użyłem jhipstera, widzę, że dalej projekt istnieje - warto?

#programowanie #java #programista15k
  • 8
  • 0
@tos-1_buratino:
Dzięki, sprawdzę tylko to dalej jest PHP którego dotykałem X lat temu i nie opłaca mi się odświeżać tej wiedzy.
@sasik520
Chyba tylko w opcji płatnej, bo jest limit. Nie jestem pewien czy zrobi komplet.
@Kkolej
To jest mój chleb powszedni. Pisanie wszystkiego od zera (baza, backend, api, UI) zajmie mi czas, a zależy mi by wygenerować coś na początek, a potem ulepszenia, bo nie mam limitu czasowego i klient
@sasik520: w sumie nie wiem dlaczego ludzie się nauczyli że programy są bezpłatne, to jest idealny przypadek wykorzystania gpt, a 20$ to nic biorąc pod uwagę zyski czasowe.
  • 0
@sasik520: jakbym miał pewność, że zrobi chociaż 60% to na pewno bym kupił
@bruce poszukam info o gpt, zobaczę co wypluje mi na darmowej wersji. ogólnie nie mam problemu z płaceniem za soft