Wpis z mikrobloga

Siema wyszedł ktoś z czegoś podobnego i wrócił do treningów? Walczę z tym już ponad rok byłem u fizjoterapeutów, neurochirurg poleca operacje wstawienia implantu dysku. Dalej boli w ch uj najgorzej jak leżę na plecach i podniosę obie nogi do góry. Forma spadła psycha też jeszcze trochę kupuję linę i czapka cześć xD Był ktoś tutaj u tego fizjo Tonnego podobno on działa cuda?
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #fizjoterapia #zdrowie #kregoslup #takaprawda #silka #sport
Pobierz lolarz55 - Siema wyszedł ktoś z czegoś podobnego i wrócił do treningów? Walczę z tym ...
źródło: g
  • 24
@BialyRosjanin: Masz prawo się nie zgadzać, tyle że to moja historia i droga jaką wybrałem :) Straciłem dużo czasu na powrót do normalności i nawet gdybym teraz miał do dyspozycji najlepszych specjalistów od rechabilitacji, najlepszych trenerów, to za cholerę nie wrócę do robienia ciągów. Siadło mi na psychice, taki hamulec, nie chcę po raz kolejny tego przechodzić. Czuję się świetnie robiąc inne rzeczy (sport oczywiście). Każdy ma wybór i robi jak
@lolarz55: ile lat Miras? jakie masz/miałeś gabaryty wzrost waga? 8% body fatu czy trójbojarz silny jak niedźwiedź i 30% bodyfatu?
co tam sobie dźwigałeś, jakie wyniki? Ból teraz jak oceniasz 1/10, kiedy boli bardziej kiedy mniej?
@Zimny-jak-lod: Siema 22lata staż 4lata 178cm 85kg było przed kontuzją nie miałem dużych gabarytów w ręce około 40 jestem ektomorfikiem co sprawiało że wyglądałem na o wiele większego niż w rzeczywistości byłem. Z natury jestem cienki bolek chude stawy itd. nigdy nie trenowałem pod siłę bardziej pod wygląd najwięcej na klatę w seri brałem 90kg x 12 ciąg 120x 10 przysiadów ze sztangą nie robiłem ale robiłem wykroki z hantlami i
Pobierz lolarz55 - @Zimny-jak-lod: Siema 22lata staż 4lata 178cm 85kg było przed kontuzją nie...
źródło: ASDAS