Wpis z mikrobloga

Całe życie miałem problemy z jedzeniem, na bank jakieś zaburzenia mam różnorakie. Próbowałem różnych diet, różnych leków.
Ale nic nie daje takiego uczucia najedzenia jak tłuszcz, mięso i jaja. Po normalnym smutnym posiłku to się spać chce w najlepszym przypadku, a po takim talerzu nawet taki upośledzony osobnik ma ochotę zdobywać świat :3

Mirki, zjedzcie mięsko, ziemniaczki zostawicie!


#dieta #zdrowie #sniadanie #sniadaniebogow #gotujzwykopem #keto #carnivore #ziemniakizostaw
anonim1133 - Całe życie miałem problemy z jedzeniem, na bank jakieś zaburzenia mam ró...

źródło: 20230712_094005

Pobierz
  • 41
ale nie jest na keto ani na żadnej innej diecie, po prostu nie jadam gówna lub je ograniczam.


@Zapaczony: Niech się nazywa jak chce, ważne aby ograniczać ilość 'gówna' w jedzeniu :P

Nie wiem jak ludzie potrafią się np. pierogami ruskimi najeść.

@4mmc-enjoyer: No najadasz się, na pół godziny :P Ja miałem dokładnie to samo, rozdmuchane na maksa. Mógłbym zjeść 4 porcje pierogów i za 15-30 minut być głodny. W
Po normalnym smutnym posiłku to się spać chce w najlepszym przypadku,


@anonim1133: No ja nie odczuwam senności po posiłkach.

Całe życie miałem problemy z jedzeniem, na bank jakieś zaburzenia mam różnorakie. Próbowałem różnych diet, różnych leków.


@anonim1133: A nie próbowałeś czasami po prostu ograniczyć #!$%@?? No bo ja wiem (i przy okazji sam mam na swoim przykładzie) że u ulańców często dzieją się takie fikołki o jakich by się naukowcom
A nie próbowałeś czasami po prostu ograniczyć #!$%@??


@sylwke3100: Ciężko ograniczać jak głód i chęć jedzenia przeszkadzają w codziennych czynnościach :P No ale na szczęście okazało się, że wystarczy jeść pełnowartościowe, zdrowe posiłki i samo się ogranicza.
@sylwke3100: Ciężko ograniczać jak głód i chęć jedzenia przeszkadzają w codziennych czynnościach :P


@anonim1133: No ale ty se zdajesz sprawę że ograniczanie nie jest równoznaczne z głodzeniem się? To brzmi jak typowy fikołek kogoś kto nie chce schudnąć ale chce pozorować chudnięcie.

No ale na szczęście okazało się, że wystarczy jeść pełnowartościowe, zdrowe posiłki i samo się ogranicza.


@anonim1133: Normalnie też być takie jadł a nie jedzenie jakiegoś obrzydliwego
Jakieś dziwne diety typu keto i inne carnivory są dla leniwych, którzy nie mogli sobie poradzić na normalnej siebie.


@Tryggvason: "typu"... nie kazdy chce jeść wióry - po prostu jest tyle diet, ze trzeba znalezc odpowiednia dla siebie. Diete cud tez mozna nazwac wpieprzanie krysztalu lub innej krajówy... Czy tez strzelanie sobie ozempica w udo. Tez dziwna dieta, ale działa...
CAŁE ZYCIE MIALES PROBLEMY Z JEDZENIEM. ALE JAK 2x DUZE PIZZE ROBILISMY, ALBO 20 KANAPEK Z SEREM I POMIDORAMI TO GITUWA xDDDDDDD


@Bialy_Mis: No faktycznie nie brzmi to jak problem z jedzeniem, to normalne.