Wpis z mikrobloga

Najważniejsze że wrócił OGIEŃ!

Dzisiaj, pierwszy trening Max effort lower po długiej przerwie. Aż rwałem się do dźwigania :P Muszę się póki co mocno hamować, ograniczyć pogoń za ciężarkami, żeby nie zamienić się we WRAK. Zamiast ciężarów skupiam się na robieniu asyst i krótkich przerw

Na start, Bow Bar Wide Stance Arch Back Bent Leg Good Morning 195kg x 3. skrót BBWSABBLGM LOL
W tym ćwiczeniu chodzi o to żeby nie dać sobie #!$%@?ć kręgosłupa, pomimo małego ROM-u, nacisk na dół kręgosłupa jest olbrzymi, bo w trakcie ruchu sztanga znajduje się przed kolanem. "Trzymanie brzucha" jest kluczowe bo inaczej może się to bardzo źle skończyć.

Drugie ćwiczenie to już nic specjalnego, proste BB rows, kilka serii, 160kg x 8.

Następnie Close stance belt squats 5/5/8. Teraz w końcu mam jak przećwiczyć nogi, nie obciążając przy tym kręgosłupa, co po GM i BB rows jest naprawdę bardzo pomocne.

Potem jeszcze Standing Ham curls, Reverse hypers, Band side AB, i na koniec... sled drag 6x50m co już zniszczyło mi dół ciała totalnie, ja myślałem że sled to jest luz i przyjemność xD A to było PIEKŁO.

Cały trening

Bow Bar Wide Stance Arch Back Bent Leg Good Morning 195kg x 3.
BB rows 3x 160kg x 8
Close stance Belt squat 5/5/8
Standing Ham curls 3x8
Reverse hypers 3x15
Band side AB 3x15
Sled drag 6x50m.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport
IntruderXXL - Najważniejsze że wrócił OGIEŃ!

Dzisiaj, pierwszy trening Max effort lo...
  • 25
Szczerze, to przerwa od treningów jest widoczna w plecach, wydają mi się duzo mniejsze niz kiedys, ale fajnie, ze znów wrzucasz filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DywanTv: Może :) Nie przejmuje się tym, tak samo jak ciężarami jakie obecnie dźwigam, wracam po długiej przerwie. Najbardziej mnie obchodzi to że w końcu mam warunki do właściwych treningów, i za jakiś czas będę mógł się w 100% temu poświęcić.
Wchodzę na tag pierwszy raz od tygodni i akurat trafiam na powrotny wpis Intrudera. Parafrazując wyczekujących Dnia Sznura™ kuców, "czy to już tej jesieni" wejdziesz na towar?


@PoncjuszPijak: Zobaczymy :) Na razie zajmuje się jeszcze kilkoma sprawami i odbudową, jak wrócę do jakiegoś sensownego poziomu i ogarnę te parę spraw co mam, to wtedy odpalę cyklon.