Wpis z mikrobloga

@Ka4az: Akurat ostatnio kupowałem Kallaxa, tylko 3x4. Niech to. I kupowałem szafę, podrożały bardzo. A sam montaż szafy 700 zł. Żona stwierdziła, że sam złożę i wyjdzie taniej. Idealnie nie jest, ale nikt z tego strzelać nie będzie ;)
@Ka4az: krzesło podrożalo o jakieś 40%, wydaje się to dużo w te 2 lata. Z kolei cena kalaxa x2, a cena blatu to już przyjeła kurs w kosmos. Cena drewna ma duży wpływ na te wyroby, ale chyba nie aż tak, żeby bylo x4. Z drugiej strony stara cena blatu jest dość niska... To Twój paragon?
  • 0
@satba: Tak mój paragon, ale blat okazał się na promocji, więc powinniśmy porównywać cenę 599 zł vs 1199 zł. Co i tak jest dużym przeskokiem XD
@Ka4az

XDDD wy jesteście nieźle odklejeni, jako konsumentowi nie podoba mi się jak mocno śrubują ceny. A wy tylko PARTIA PARTIA PARTIA.


Nawet nie można normalnie podyskutować, sami odklejeńcy tutaj siedzą.


To są idealni klienci takich właśnie sklepów. I tak kupią "no bo wiesz, wszystko drożeje, firmy majo cienszko".

Jeszcze #!$%@? Ikea, największa tandeta meblowa z ich meblami wypełnionymi powietrzem, w których jak wkręcisz w nie śrubkę i ją wykręcisz to już
@Ka4az na tym pierwszym rachunku cena tego blatu to nie jakaś promocja czy błąd? Bo w Ikea blaty drewniane zawsze były strasznie drogie. Robiłem kuchnię 5 lat temu i blatów nie brałem, bo od stolarza specjalizującego się właśnie w blatach wychodziło za dąb sporo taniej niż w Ikea.