Wpis z mikrobloga

@Zoriuszka: dużo ładnych dziewczyn na siłowni, watpię, ze jest jakimś wyjątkowym NPC na który ktoś się uwziął. Ale to podobny chyba problem co chłopaków co piszą, że się wstydzą iśc na siłownię, bo każdy na nich będę patrzył.

Otóż dla takich dziewczyn i takich chłopaków - każdy ma #!$%@? na Was xD
@Shea_99: wiecej pewnie zrozumiesz z filmu z pierwszego postu :P
W skrócie, oburza się, ze jakiś gościu na nią patrzy na siłowni (gdzie pewnie realnie ma na nią #!$%@?)
@Kasahara Mam taka hiszpanke na silowni ktora wyglada jak typowa panna OF - legginsy wepchniete w dupsko i ogolnie zajebista, kazdy facet ja zagaduje i sie do niej slini. Jako chyba jedyny staram sie nie dawac jej atencji, nie patrze nigdy w jej strone, nie wkrecam sie w jej show. Zaczela wiec krecic sie wokol maszyn na ktorych robie - ostatnio kiedy robilem pompki na poreczach postawila sobie lawke obok moich poreczy
@Kasahara: To wygląda, jakby laska miała jakieś problemy lękowe i możliwe jakieś zaburzenia samooceny. Stawia się w roli ofiary i za swój stan emocjonalny obwinia ofc. facetów którzy się gapią na nią na siłowni. Kto by pomyślał, ludzie na siłowni gapią się na siebie... PS Jak jestem na siłce i patrze się na facetów i też na kobiety to kim jestem Oo? I te osoby które się na mnie patrzą, to
@Kasahara:

podobny chyba problem co chłopaków co piszą, że się wstydzą iśc na siłownię, bo każdy na nich będę patrzył


Jednak inny, bo wstydzący się gość najwyżej zostanie w domu. Sprana feminizmem atencjuszka nakręci filmik na którym Bogu ducha winny gość przelatuje po niej wzrokiem przez 0.1 sekundy (spowolni go w edycji, nie ma obawy) a jej równie sprane psiapsiółki i sojowi 'allies' zdoksują gościa i narobią mu prawdziwych problemów w
@Kasahara: czy ja dobrze rozumiem, że baba, robi aferę bo chłop na nią spojrzał, i mimo tego że jest jakaś mindfulneska, to nie potrafi się opanować?

To ja zanim na siłkę poszedłem myślałem że się będą na mnie gapić - jestem największym kolesiem na siłce w godzinach w których chodzę (mówię o bebzonie, nie mięśniach) - a tutaj zaskoczenie, wszyscy mają to w dupie bo idą tam ćwiczyć, a nie walić