Wpis z mikrobloga

@Poludnik20: mieliło, mieliło, mieliło, ale przysłali jakby nie mieliło. Zapowiadali na wtorek, jest dziś. O to zapowiadali o 20.00. Paczkkanw skrzynce była o 9.58. Kupione w piątek ok 18.00.
@Poludnik20: to nieracjonalne, ale może Qello mi te dychę pobrało za.tę dostawę dzień wcześniej z Amazon xD. Ale to by było za bardzo po tomaszowsku. Mój ojciec pożyczył pewnemu facetowi pieniądze kiedyś, ten nie oddał ale po kilku latach przywiózł z Rosji wspaniałego psa. Dał mi go kiedyś bo bardzo mi się podobał, ale nie umawialiśmy się wcześniej na nic, po prostu przywiózł ze sobą psa, który później mi się.spodbal no
@Poludnik20: no i nie pomylili się. W pierwszej kolejności muszę się skupić na odpięciu ING z Qello, ale by pozostało w Amazonie. Tych rzeczy które kupiłem za dużo do czyszczenia łańcucha nie będę też oddawał. To jest strata energii, która muszę zaoszczędzić na ważniejsze sprawy. Nie będę się z nami na prowincji szarpał. Dziś użyłem tej aktywnej piany, tej wiśniowej no i tak jak przewidywalem wczoraj to nic nie robi ale
@Poludnik20: w nowym Kindlu od razu ustawienia które zmieniłem z fabrycznych na własne to mi wstawił tak samo tutaj. To jest coś niesamowitego. Jak dla mnie. Poczucie przunalezosc do cywilizowanego świata. Chociaż nante kilka godzin dziennie z tą tabliczka. Bardzo mi to dodaje energii. Gdy tylko oderwę wzrok i patrzę na ten syf dookoła na tych okropnie ubranych ludzi to od razu wracam. No, jest to jakis eskapizm. Pewnie tak. Tylko