Wpis z mikrobloga

siemka sportowe świry,

chce na gwiazdke mamie kupić rowerek stacjonarny żeby się troche dla zdrowia poruszała w domu, naczytałem się o różnych sprzętach, każdy ma jakieś zady i walety, moją uwagę przykuł taki sprzęcik: jest w #decathlon

https://www.decathlon.pl/p/mp/eliton/rowerek-stacjonarny-treningowy-magnetyczny-force-corciano-eliton/_/R-p-c0295f21-8fbd-4429-a9d9-f4eef3dbb8f8?mc=c0295f21-8fbd-4429-a9d9-f4eef3dbb8f8_c1

ale jest też na #allegro https://allegro.pl/oferta/rower-treningowy-magnetyczny-stacjonarny-corciano-force-150kg-14850291365

Parametry
Marka - Corciano©
Model - Force
Waga koła zamachowego - 8 kg
Waga produktu - 35 kg
Maksymalna waga użytkownika - 150 kg
Regulacja siodełka - pion/poziom

na allegro ma pozytywne opinie co nie zdarza się przy większości sprzętów z tej półki cenowej, a w niższych budżetach to już w ogóle wszedzie piszą, że wyrabiają się te łożyska i inne mechanizmy i po paru miesiacach sprzet na smietnik, zależy mi na tym żeby z rok chociaż posłużył

niestety poza allegro nie ma o nim praktycznie opinii w internecie, miał ktoś z Was może taki sprzęt i może coś więcej powiedzieć po dłuższym użytkowaniu? ewentualnie jakiś inny model ktoś może polecić? do tych 700-800zł przykładowo

lepiej kupić na allegro czy w decathlonie? jak decathlon podchodzi do realizacji gwarancji? odsyła sie do nich i naprawiają?

#fitness #silownia #rehabilitacja #mikrokoksy #rowerekstacjonarny nie wiem czy bedzie dobry tag #rower #odchudzanie #zdrowie
Ksemidesdelos - siemka sportowe świry,

chce na gwiazdke mamie kupić rowerek stacjona...

źródło: eliton_force

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: A jesteś pewien, że mama będzie korzystała? Żeby korzystać z tego sprzętu to trzeba go sobie kupić i być zmotywowanym. Jeśli nie jesteś pewien to żadne łożyska się nie wyrobią bo to trzeba korzystać regularnie
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: tego typu rowerki są nudne i wbrew pozorom nie są wygodne z tymi szerokimi siodełkami (tak jak zwykłe rowery też nie zawsze szerokie siodło lepsze)

osobiście mi lepiej ćwiczyło się na orbitreku, ale ja siedzę cały dzień więc dla mnie możliwość ćwiczenia na stojąco to była miła odmiana. dodatkowa zaleta że nie mam do czynienia z przepierdzianym i przepoconym siodełkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rower stacjonarny
  • Odpowiedz