Wpis z mikrobloga

#programowanie #programista15k #programista25k #it #pracait #pracbaza #korposwiat

Kryzysu nie ma wcale, wykopki na wykopie trollują i jeszcze opłacają zapewne dziennikarzy, żeby pisali bzdury.

No mówię ci nie ma kryzysu bo do mnie napisała babeczka na linkedinie, co prawda z ofertą JavaScript mimo iż programuje w Javie i stanowisko na mida mimo iż jestem seniorem, ale mówie wam kryzysu nie ma!!!
nad__czlowiek - #programowanie #programista15k #programista25k #it #pracait #pracbaza...

źródło: KONIEC

Pobierz
  • 11
jak to jest dawać się dymać? Prawnik pracuje sobie 6-8h i bez nauki po pracy wyciąga 30k lekko. Każdy weekend wolny


@nad__czlowiek: doszkalanie się po godzinach żeby zarabiać 30k to dawanie się dymać. Skoro nie chcesz się doszkalać to znaczy że praca umysłowa nie jest dla ciebie.
Bait 3/10 bo się złapałem.
jak to jest dawać się dymać? Prawnik pracuje sobie 6-8h i bez nauki po pracy wyciąga 30k lekko. Każdy weekend wolny


@nad__czlowiek: To czemu nie zostałeś prawnikiem, tylko wybrałeś branże, gdzie od zawsze było wiadomo, że należy się dokształcać, aby nie być w tyle z ciągle zmieniającymi się techonologiami?

programiści na wykopie 8h pracy, nadgodziny, całe weekendy na jakieś advent of code, a potem się dziwią że ludzie ich nie lubią
@nad__czlowiek: dlaczego uparcie odstraszasz Polaków od IT? Czym więcej tanich juniorów będzie chętnych do pracy, tym więcej firm otworzy w Polsce swoje biura żeby ich zatrudnić i tym więcej będzie pracy dla doświadczonych devów do poprawiania kodu po juniorach. ()