Wpis z mikrobloga

Uwaga, uwaga, ważne ostrzeżenie. Ostatnio na Wykopie można natrafić na bardzo dużo "alt-rightowej" propagandy, dlatego pamiętajcie:
- Donald Tusk wcale nie jest globalistą, ani wcale nie jest premierem Polski
- Lewicowa aktywistka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk wcale nie jest ministrem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
- Tusk wcale nie przejął TVP ani nie zamierza jej zlikwidować
- Szymon Hołownia wcale nie pozował w sejmie do zdjęć z nielegalnymi imigrantami
To wszystko kompletne bzdury i manipulacje, przedstawione w zmanipulowany sposób bez pokrycia w rzeczywistości. Bądźcie czujni! Nie dajcie się nabrać na prawicową propagandę, ufajcie tylko użytkownikom spod tagu #neuropa.

#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #polityka #bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy
ibilon - Uwaga, uwaga, ważne ostrzeżenie. Ostatnio na Wykopie można natrafić na bardz...

źródło: Capture

Pobierz
  • 10
@ibilon:

- Donald Tusk wcale nie jest globalistą, ani wcale nie jest premierem Polski

Jest premierem ale nie jest globalistą. No chyba że kapitaliści to globaliści to jest ale to chyba każdy wtedy jest xD

- Lewicowa aktywistka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk wcale nie jest ministrem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

"Far left" vs lewicowa aktywistka. Ja wiem że czytanie ze zrozumieniem to problem, ale Bak nie jest skrajna, jest po prostu lewicowa.
@ibilon: No Hołownia nie pozował z nielegalnymi imigrantami, a Tusk nie będzie likwidował TVP. XD

Jak już próbujesz lecieć ostro z ironia czy sarkazmem, to chociaż sprawdź dane, bo inaczej kończy się to tak.
No bo nie pozował XD Do sejmu nie możesz wejść jak nie istniejesz w polskim systemie i nie masz papierów. A jeśli je masz znaczy że jesteś obywatelem/imigrantem/turystą i możesz wejść jak uzyskasz pozwolenie. Więc Hołownia pozował z przyjętymi imigrantami.

@SirSherwood: @Wszebor :
Lysette, 3 pushbaki: "W życiu bym nie pomyślała, będąc w lesie na granicy białorusko-polskiej, że któregoś dnia zostanę zaproszona do polskiego Sejmu. Że znajdę się w gronie osób
@ibilon: Jak twierdzisz że jest nielegalnie to zgłoś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa XD Jak na moje najpierw była na granicy, a potem najwidoczniej złożyła papiery i państwo polskie ją przyjeło.
@SirSherwood: Koczowała w lesie, 3 razy próbowała nielegalnie przekroczyć granicę, aż nagle sobie przypomniała, "kurde, przecież mam papiery i mogę legalnie wejść na przejściu granicznym", tak było. "Jak na moje", czyli innymi słowy "zmyśliłem to".
Ty jesteś sekciarzem PO, przekonanym o nieomylności i nieskazitelności Fuhrera, i wymyślisz cokolwiek, byle usprawiedliwić twoją ukochaną partię. Fakty są takie, że Hołownia zaprosił do sejmu nielegalnych imigrantów, koniec, kropka.
Te urojenia i "jak na moje"
Hołownia zaprosił do sejmu nielegalnych imigrantów


@ibilon: cóż, wykopowe libki robią fikołek i wykorzystują fakt, że w momencie przedarcia się przez granicę i złożenia wniosku o azyl, to na czas rozpatrywania wniosku ci imigranci są od strony prawnej legalizowani. Ot, takie tam zabawy ze słowami i kontekstem.