Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się tak ciepłego przyjęcia mojego poprzedniego posta o 4 rocznicy w pracy.

Z ostatniej wizyty w Monachium przytargałem kilka suwenirów — przypinki JetBrains, Kotlin i IntelliJ IDEA.

Zróbmy #rozdajo

- jeden secik (trzy piny) wśród komentujących
- jeden secik wśród plusujących

Napiszcie czy i dlaczego korzystacie (albo nie, bo to nie przymus) z narzędzi od JetBrains.
Może czegoś im brakuje czego potrzebujecie? Postaram się odnieść do Waszych odpowiedzi!

Losowanie we wtorek o 21
Zielonki mają zielone światło (konta utworzone przed datą posta).

#programowanie #kotlin #jetbrains #intellij
chrzano - Nie spodziewałem się tak ciepłego przyjęcia mojego poprzedniego posta o 4 r...

źródło: IMG_9431

Pobierz
  • 197
@chrzano mam w firmie licencję na phpstorm dla siebie i pracowników- nie znalazłem lepszego IDE do web-dev, a przez 20 lat próbowałem chyba wszystkiego. Z jednej strony można jak w erze kamienia łupanego samo ftp i jazda, a można też jak książka nakazuje- testy, git, deploy itd. Przy wielu różnych projektach idealne rozwiązanie.
@chrzano zaczęło się od Android Studio. Oni im reklamę zrobili.
Jak już umiałem to przesiadłem się z NetBeans i Eclipse.
Teraz to najlepsze IDE.
  • 1
po zaznaczeniu linijki kodu oraz kliknięciu evaluate expression I tak trzeba wkleić ta linijkę która bywa wcześniej zaznaczona


@ProstolinijnyW: Tell me more. Osobiście nękam w tej sprawie Debugger Team od pewnego czasu.

Niestety do frontendu musimy używać VS Code i nie miałem jeszcze możliwości pracy z WebStormem.


@Pendunate: ekipa od WS jest bardzo into społeczność i starają się być na bieżąco z supportem narzędzi. Warto dać im szansę!

Używam, bo
Napiszcie czy i dlaczego korzystacie (albo nie, bo to nie przymus) z narzędzi od JetBrains.

Może czegoś im brakuje czego potrzebujecie? Postaram się odnieść do Waszych odpowiedzi!


@chrzano: pamiętam jak zaczynałem pracę, wtedy jeszcze php - szukałem w javie, ale nie mogłem zbytnio przebierać w ofertach bo potrzebna była kasa na już, a chciałem programować a nie iść gdzieś na taśmę produkcyjną, więc wziąłem pierwszą lepszą ofertę :). Właściciel filmy to