Wpis z mikrobloga

To, że chociaż część z nas (w tym ja) musi jutro wstać o 6 rano jest wystarczającym dowodem na to, że piekło istnieje i w nim jesteśmy.

Wiele potwornych rzeczy istnieje na świecie, ale wstawania rano przez większość życia nie przebije nic. Jak ja tego kur... nienawidzę. I jeszcze tak 3 lata.

#bezsennosc #sen #pracbaza #przegryw #pieklo #zycieismierc #depresja #nerwica
  • 19
@Ynfluencer: ja ostatnimi czasy nie mogę nawet w weekend odespać, bo reaguję na zmiany pogody już jak jakiś dziadek meteoropata tak jak teraz i wstaję nie dość, że nie wyspany (a spałem prawie 10 godz.) to jeszcze z bólem głowy i bez tabletki nie funkcjonuję
@Zoyav: Leżysz se pod ciepłą kołdrą, zimą ciemno jak w dupie. Wstajesz niezgodnie ze swoim wrodzonym rytmem. Musisz wyjść spod kołdry, chociaż jesteś ciężki jak ołów. Drażni cię wszystko, nawet dotyk ubrania, które zakładasz. Podchodzisz do lustra w łazience, a tam podrkążone oczy. Jedziesz do roboty. W pracy każdy widzi te gały, pyta czy wszystko ok, za plecami szeptają, że pewnie ćpasz. Caly dzień chodzisz lekko niedospany, brakuje Ci pół godziny