Wpis z mikrobloga

Hej!

Gdzie we Wrocławiu rozejrzeć się za garniakiem?

Sieciówki pogrzało z cenami -2k za garniak z vistuli albo Bytomia xD

Da się wyrwać coś taniej, czy zostaje płać i płacz? xD

Edit: oczywiście interesuje mnie tylko 100% wełna

#modameska #garnitur #wroclaw
  • 17
@xxXyy: da się kupić poniżej tysiąca w jakiś małych salonach, sam ostatnio kupowałem tylko w Krakowie

O ile krój znajdziesz tak dobry, to materiałowo już będzie to średnio, z dużym dodatkiem poliestru
@xxXyy: szukaj w niniejszych sklepach, bawelna i jak weźmiesz większy to krawiec potrafi zdziałać cuda (no ale tez może sobie policzyć za robotę)
Sieciówki pogrzało z cenami -2k za garniak z vistuli albo Bytomia xD


@xxXyy: te sklepy na stronach mają wieczne promocje. Jak jesteś w miarę standardowych rozmiarów to znajdziesz coś za połowę tej kwoty
@xxXyy: pół roku temu kupowałem w lavard w magnolii, jakieś były czary mary z promocjami i za komplet i dwie koszule wyszło mi koło 1500 jeśli dobrze pamiętam, nie sugeruj się cenami na metce tylko jeśli sam sprzedawca nie podejdzie to zagadaj do niego
@xxXyy:

Wydałem trochę więcej w sieciówce, bo chciałem kupić coś lepszego. I generalnie nigdy w życiu nie miałem dziury w spodniach w garniturze a zawsze kupowałem je na jakichś targach, gdzie czasami przymierzałem go stojąc na kartonie.

Pierwszy raz doszło do takiej sytuacji właśnie po zakupie "drogiego" garnitutu w sieciówce xD Tam nie ma nic lepszego poza reklamą.
@xxXyy: Jak nie potrzebujesz jakiegoś turbo dobrego garnituru, tylko taki który założysz 1-2 razy w roku to sprawdź w H&M. Ja tam kupiłem marynarkę i spodnie do kompletu i wygląda to serio dobrze. 3 lata temu kupiłem go za mniej niż 800zł, z koszulą i krawatem ;)
@xxXyy: leć do Tajlandii. Bilety + garnitur wyjdą taniej, niż sam garnitur w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spodnie, marynarka, koszula i kamizelka za 300zł. Już z poprawkami krawieckimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@xxXyy update dla zainteresowanych:
W factory garniaki z wełny 2,5k, tańsze z poliestru xD
Udało się wyrwać w promce vistuli za 1200 ( ͡º ͜ʖ͡º)