Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego z początku tak szybko się chudnie? Gdzieś słyszałem że jakaś woda schodzi czy coś. A kiedy zaczyna się normalnie tracić wagę? Jak zaczynałem na początku to w parę dni “schudlem” 1,5 kg.
#odchudzanie #dieta #silownia #niebieskiepaski #mirkokoksy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: jak ludzie przechodzą na dietę i zaczynają ćwiczyć, to początkowe duże spadki to pula treści jelitowej, wody oraz glikogenu z mięśni, ale to się potem zmienia góra-dół przez cały okres odchudzania dlatego są wahania dochodzące do 2.5kg masy w skali dnia (to NIE jest przytycie), i to jest też częsta przyczyna zniechęcenia się do kontynuacji. Palić kalorie, obserwować.
@mirko_anonim: waga to nie jest najlepszy wyznacznik postępów w odchudzaniu, tzn. w dłuższej perspektywie jak najbardziej - będzie pokazywać trend, ale na masę ludzkiego ciała składa się wiele rzeczy, nie tylko tkanka tłuszczowa - woda, zawartość żołądka, jeśli ćwiczysz siłowo to dochodzą przyrosty tkanki mięśniowej, więc te wahania z dnia na dzień, a nawet w ciągu jednej doby, potrafią być spore. To jest mój miesiąc na stałym deficycie, przy ważeniu się
edenmar - @mirko_anonim: waga to nie jest najlepszy wyznacznik postępów w odchudzaniu...

źródło: Screenshot_20240326-094900

Pobierz