Wpis z mikrobloga

@Biesiadnik Ja swoja przygode z Androidami zakonczylem jakies 15 lat letmu, polecam ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°) od tamtej pory ani razu nie #!$%@? sie na wolniejsza prace czy wykrzaczanie sie w losowych momentach.

Ostatnia przygoda z HTC jaka pamietam, to bylo to, ze wyskakiwal jakis blad a potem kasowal cala ksiazke telefoniczna…
@Biesiadnik: A dalczego nie możesz całkowicie zresetować do ustawień fabrycznych?

Mój Poco x3 działa bardzo dobrze, jak na swój wiek, 3.5 roku, żony redmi note 8 pro też. Ale za to telefony seniorów, Poco x3 i Redmi note 8 bez pro już zdecydowanie bardziej są zamulone, nie wiedzieć czemu

Reset do fabrycznych i będzie okej
mnie samsung note s9 po 5 latach uzytkowania, również lagował, najbardziej było to widoczne na messagnerze, whtasapie, ogolnie apkach textowych. Usnelam dane, hard reset, wgrywanie apek po kolei a jak to nie dalo rady to jeszcze uzywalam gowno apek do optymalizacji ale po czasie znowu to samo, niestety potem sie szybka zbiła i uznałam ze to znak wymienay tel na nowy i teraz niz nie laguje.