Wpis z mikrobloga

@BrakWolnegoLoginu: a to nie trzebaby sprawdzic jakie to bylo dla Cb obciążenie? 20kmh to ogolnie niezaduże tempo, spacerowe nawet. No chyba, że waliłeś to mtb na najlżejszej przerzutce w 3 grupie tetna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak zwykle kardio, to bym nie liczyl na wiecej jak 300kcal na godzinę. I tak dobry wynik!
  • Odpowiedz
@niejestemjutuberem: srednia dokladnie 21.74, tetno 53% w zakresie 116-134, 31% w zakresie 145-154, kcal 1012 - tyle pokazuje miband i zepp wiec wiadomo, ze mocno przeklamane dlatego pytam orientacyjnie. Ostatnio dla 135km pokazało mi 5000kcal, ale to była wycieczka typowo pod zwiedzanie ze znajomymi i długimi przerwami zrobiona w 10h
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: mam to samo. Spacery z żoną więcej mi podają jak bieganie w 3 grupie. W takim układziej jak piszesz podejrzewam, że te 600kcal na luzaku spaliłeś. A 22kmh to nie 20 ( ͡° ͜ʖ ͡°), bardzo ładny trening. Na wyniki spalania z tych apek nje ma co patrzeć. Najlepiej brać pod uwagę to co przyjmują w necie, czyli mega intensywny trening, to mniej więcej 500 kcal
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: ty ale to zalezy jaki rower masz, ja dlatego jak teraz nastawiam sie na schudniecie to nawalam na stacjonarnym film w tle i jazda, nigdy wiecej niz 35km nie przejehcalem tempem 20km/h , jutro mialem atakowac 50km tempem 26km/h ale mam za duze zakwasy xD
  • Odpowiedz