Aktywne Wpisy
kankes +1037
Właśnie dotarła informacja do mojej pracy, że zwolniony dyscyplinarnie dwa lata kolega za rzekome molestowanie koleżanki jest niewinny. Koleżanka z borderem pomówiła go, bo nie zwracał na nią uwagi. Dostał zwolnienie, ona sama odeszła po pół roku. Sąd przez prawie 2 lata badał sprawę i w poniedziałek ogłosił wyrok całkowicie korzystny dla niego. Pracodawca (korpo) trzęsie gaciami bo wpłynął pozew cywilny od prawnika kolegi, poza żądaniem zadośćuczynienia finansowego jest pijarowo bolesne żądanie

Lardor +155
Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitował, łażąc kompletnie nawalonym na rynku głównym. Jak dobrze, że zrzuciliśmy tego pijaka z prezydenckiego fotela
#krakow
#krakow
źródło: 1000095394
Pobierz




Uzależniłem się od jedzenia z gastro. Po prostu nic mi nie smakuje i mam duże opory przed robieniem sobie samemu jedzenia. Nawet jak zrobię to potem tego nie jem i zamawiam. A jak walczę ze sobą to się głodzę. Zamawiam ze 2-3x dziennie przez różne serwisy tupu pyszne, glovo, wolt, itp. Problemem jest kasa bo wcale fortuny nie zarabiam, ale za to wydaje fortunę na to. Mam wrażenie, że doszedłem do takiego poziomu, że wgl na cenę na patrzę. Oczywiście po zjedzeniu pojawiają się wyrzuty sumienia. I tu nie chodzi o zdrowie i problemy z wagą, to jestem szczupły i jem raczej normalne rzeczy, a nie tłuste burgery czy pizze. No normalne dania obiadowe, czasem jakaś inna kuchnia, czasem sama sałatka, ale pizza też czasem wpadnie.
Jak z tym walczyć i się tego oduczyć?
#dieta #gastronomia #zalesie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
Albo uznaj za hobby i zamawiaj dalej, może z ustalonym limitem kwoty na tydzień/miesiąc, skoro nie patrzysz na ceny to może osobna karta z takim limitem.
Mnie ceny restauracji skutecznie zniechęcają.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
Na ceny nie patrzę jak już sobie odpuszczę i z tym nie walczę. Wtedy czuje taki spokój na głowie. A jak walczę z tym to oczywiście udaje mi się zrezygnować z tego