Aktywne Wpisy

lubie-sernik +73
WΕaΕnie w 7 eleven kupiΕem mango ktΓ³re okazaΕo siΔ smaΕΌonΔ
dyniΔ
.
Za kaΕΌdym razem jak idΔ do sklepu to przypadkowo kupuje coΕ dziwnego. Ostatnio kupiΕem jakieΕ ΕmierdzΔ ce kalmary w przyprawach w formie chipsΓ³w. OczywiΕcie byΕy bardzo ostre.
JeΕli chodzi o jedzenie to na razie porzuciΕem kuchnie tajskΔ . Zamawiam ostatnio wΕoskie makarony (caΕkiem dobre), kuchnie indyjskΔ i na kolacjΔ gΕΓ³wnie jem sushi. PΕacΔ oczywiΕcie duΕΌo wiΔcej niΕΌ za lokalne jedzenie ale kto sernikowi zabroni.
Za kaΕΌdym razem jak idΔ do sklepu to przypadkowo kupuje coΕ dziwnego. Ostatnio kupiΕem jakieΕ ΕmierdzΔ ce kalmary w przyprawach w formie chipsΓ³w. OczywiΕcie byΕy bardzo ostre.
JeΕli chodzi o jedzenie to na razie porzuciΕem kuchnie tajskΔ . Zamawiam ostatnio wΕoskie makarony (caΕkiem dobre), kuchnie indyjskΔ i na kolacjΔ gΕΓ³wnie jem sushi. PΕacΔ oczywiΕcie duΕΌo wiΔcej niΕΌ za lokalne jedzenie ale kto sernikowi zabroni.
ΕΊrΓ³dΕo: 1000059937
Pobierz
kondor_20_zglos_sie +158




Tylko zimno i pada i zimno i pada πΆ
#rowerowyrownik #ruszlodz
Skrypt | Statystyki