Aktywne Wpisy
pytajacy_r +185
Moje true story z lekarzami:
Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust.
Najpierw poruszyłem temat u dentysty. Stwierdził że może to być od próchnicy i trzeba wyleczyć wszystkie zęby. Zrobione. Nie pomogło.
Potem poszedłem do rodzinnego. Stwierdził, że mogę mieć grzybicę języka. Leczył mnie na grzybice języka. Zero efektu.
Potem poszedłem do laryngologa. Stwierdził że żadnej grzybicy nie mam i ogólnie on po obejrzeniu mojej jamy ustnej nie
Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust.
Najpierw poruszyłem temat u dentysty. Stwierdził że może to być od próchnicy i trzeba wyleczyć wszystkie zęby. Zrobione. Nie pomogło.
Potem poszedłem do rodzinnego. Stwierdził, że mogę mieć grzybicę języka. Leczył mnie na grzybice języka. Zero efektu.
Potem poszedłem do laryngologa. Stwierdził że żadnej grzybicy nie mam i ogólnie on po obejrzeniu mojej jamy ustnej nie

ChlopoRobotnik2137 +150
Brejking niuws , właśnie siedzę se na mount Whitney 4420 mnpm ( największą spośród 48 stanów USA )i zajadam batonika
Więcej zdjęć tutaj
#zlomkiemprzezswiat #gory #sierra
Więcej zdjęć tutaj
#zlomkiemprzezswiat #gory #sierra
źródło: IMG_4763
Pobierz





Pewien wykopek miał racje i nie pamiętam dokładnie wpisu ale generalnie w tym kraju nie da się uczciwie dorobić xD Ja wiem że można psioczyć na przedsiębiorców, lekarzy, itd. ale ten kraj dosłownie uczy cie że trzeba kombinować, oszukiwać albo szukać luk bo tylko wtedy masz jakiś bonus, awans społeczny albo po prostu nie klepiesz biedy. Nie znam nikogo kto by się dorobił na uczciwej pracy na etacie albo uczciwej pracy mając swój biznes. Zawsze ktoś w tym kraju MA bo albo wymusił dofinansowanie, albo wrzuca w koszty wszystko, kombinuje z podatkami, zatrudnia na czarno, itp. Jak ktoś jest wyżej no to już wchodzą układy, polityka, znajomości.
Serio, jak byłem młodszy to byłem pozytywnie nastawiony i przekonany że to kwestia ciężkiej pracy, nauki, ambicji i śmiałem się z boomerów i ich gadaniu o znajomościach i kombinatorstwie ale kurde mieli racje xD
#polska #praca #przemyslenia #biznes #pieniadze #lekarz100k #kolchoz #przegryw #polak #antykapitalizm #gospodarka
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników. Wspomóż projekt
źródło: 1addcb5dd01f3c330da2d63742c94a5239f4208fd610969035cf551bf4608c3f
Pobierz