Wpis z mikrobloga

Odnośnie "Niemcy wiszą nam miliardy" musiałem to wyrzucić z siebie:

TL;DR: Pamiętajmy co zrobili, czujmy wrodzoną niechęć do pewnych nacji, patrzmy sobie na rączki, uczmy dzieci, że Niemiec to synonim najeźdźcy/germańskiego #!$%@? oprawcy ale świat działa tak, że biznes is biznes a pieniądze nie śmierdzą. Jak niektórzy użytkownicy pójdą do pracy, zaczną mieć własnych sąsiadów, szwagrów itd. to zrozumieją, że czasami trzeba trzeba się "kolegować" z ludźmi których nie lubimy

Reszta moich "żali":

Nie daję wiary w ludzi którzy, pod ostatnio popularnymi, wykopami o hajsie którzy nam Niemcy niby wiszą za 2wś, piszą: "Niemcy #!$%@?, jakby Polska myślała to by brała kase", "3 biliony złoty!!! ELDORADO #!$%@?, niech oddają". Z tym, że Niemcy to #!$%@? się zgadzam ale jak to ktoś powiedział, w polityce nie ma przyjaciół, są wspólne interesy. Tak się składa, że teraz mamy wspólne interesy z Niemcami(UE) i chociaż ich nie lubimy to gramy w jednej, nieidealnej i trochę skłóconej ale jednak drużynie. Pomimo niechęci musimy się z tym pogodzić, że Hans i Gertruda to teraz nasi koledzy, tak jak kiedyś zrobili Anglicy i Francuzi, Turcja i Europa, USA i Anglia, Japonia i USA(oni w nich nukami walili #zartjakbyktosniezrozumial hehe ( ͡° ͜ʖ ͡ ' ) I tak samo jest z Polską i Niemcami, nie chcemy ale musimy. Postawą: Niemcy #!$%@?!!! Ruscy NAJEŹDCY, Ukraina BESTIALSKIE #!$%@?, SZWEDZI KRADNĄ MOJE OBRAZY itd. nie osiągniemy dużu(druga Białoruś to maks co mogłoby z nas być w takim wypadku).

#wykop #niemcy #januszsprawzagranicznych #oswiadczenie
  • 2
@Aryjczyk: Mój komentarz odnosi się do sensacji powtarzającej się co 1-2 lata, że ktoś policzył, że Niemcy nam grube bańki za wojnę wiszą, zapominając, że bierut i Wałęsa(PRL i IIIRP) zrzekły się odszkodowania za uznanie granic.