Wariuje mi odkurzacz #dreame r20 On ma takie coś, że w trybie podstawowym sam sobie dostosowuje moc na zasadzie, ze jak jest dużo brudu to wrzuca turbo na parę sekund. I do tej pory działało to dobrze, te turbo załączało się stosunkowo rzadko. A teraz zwariował i na zmianę wali turbo i zwykły. Przeczyściłem go co nie co i dalej bez zmian. Uszkodziło się coś czy to kwestia zawalenia brudem?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
@rybeczka: to nie wiem jak to działa, jak go kupowałem to słyszałem, źe jest czujnik przepłytu tych brudków i jak jest ich więcej to odkurzacz wie, że trzeba wrzucić turbo. Może to jakiś skrót myślowy był
- 1
Dla potomnych bo może ktoś trafi na ten temat. Problem udało się rozwiązać. Prócz gruntownego wyczyszczenia środka odkurzacza czyli filtrów itp trzeba zwrócić uwagę na jego wlot. Tam gdzie się wczepia rurę. Jest tam taka klapka która działa grawitacyjnie czyli zamyka się lub otwiera w zależności od położenia odkurzacza. I tam się wszystko zalepiło kurzem, cała ta klapka u mnie była sztywna, nie ruszała się, wydłubałem kurz i włosy, klapka chodzi. No
0
Recenzja Dreame Z30 Slim. Jeden z najlepszych modeli do 1500 złotych

To jeden z najlepiej zbalansowanych pionowych odkurzaczy bezprzewodowych. Jego siłą jest wyjątkowe połączenie lekkości i
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Mireczki,
Zamówiłem turbinę z AliExpress do mojego dreame l10s ultra, bo zaczął brzmieć jak kosiarka natomiast zastanawiam się nad wymianą baterii, bo kiedy dom 78m2 czyścił za jednym zamachem a dzisiaj za trzema. Dodatkowo myślę, że innej szczotce i filtrach tylko, że wtedy robi się przy wszystkim już duża suma.
Czy warto jeszcze inwestować w ten model? Jak się orientuje to jest już czasowy.
Dzięki
Zamówiłem turbinę z AliExpress do mojego dreame l10s ultra, bo zaczął brzmieć jak kosiarka natomiast zastanawiam się nad wymianą baterii, bo kiedy dom 78m2 czyścił za jednym zamachem a dzisiaj za trzema. Dodatkowo myślę, że innej szczotce i filtrach tylko, że wtedy robi się przy wszystkim już duża suma.
Czy warto jeszcze inwestować w ten model? Jak się orientuje to jest już czasowy.
Dzięki
@dreadingit: miało być odlutowac kabelek ,ale autokorekta zepsula
- 0
@motylus: a mogę kupić sam robot 2gen i używać do bazy którą mam z wersji 1?
- 1
Poleci ktoś jakiś fajny sprzęt do odkurzania i mopowania?
Ale żeby faktycznie ta podłoga była chociaż trochę umyta a nie rozmazana
#robotsprzatajacy #odkurzacz #aliexpress #roborock #dreame
Ale żeby faktycznie ta podłoga była chociaż trochę umyta a nie rozmazana
#robotsprzatajacy #odkurzacz #aliexpress #roborock #dreame
- 0
Jakie worki RDB8 do #dreame ?
Na stronie producenta i we wszystkich marketach oryginaly niedostępne (a brałbym, bo 35zł/3szt jest ok), jakie zamienniki są ok?
To są te co pasują do: L10s Pro Ultra / X30 Ultra / L30 Pro Ultra / X40 Ultra / L40 Ultra / L10s Ultra Gen2 / E30 Ultra / X40 Pro Ultra / L30s Ultra / X50 Ultra series / X50 Master / L50
Na stronie producenta i we wszystkich marketach oryginaly niedostępne (a brałbym, bo 35zł/3szt jest ok), jakie zamienniki są ok?
To są te co pasują do: L10s Pro Ultra / X30 Ultra / L30 Pro Ultra / X40 Ultra / L40 Ultra / L10s Ultra Gen2 / E30 Ultra / X40 Pro Ultra / L30s Ultra / X50 Ultra series / X50 Master / L50
#robotsprzatajacy #agd #dreame #roborock #mova #odkurzacz #dom
Jak to jest z obecnymi robotami sprzątającymi za +/- 2k PLN?
Mam obecnie jakiegoś #xiaomi z ~2021 roku i kiedyś było nie najgorzej ale już od dobrego roku robot co chwila coś odpier*ala. Raz nagle zapomni mapki, czasami w połowie pracy stwierdzi ze jemu wystarczy i wraca sobie do
Jak to jest z obecnymi robotami sprzątającymi za +/- 2k PLN?
Mam obecnie jakiegoś #xiaomi z ~2021 roku i kiedyś było nie najgorzej ale już od dobrego roku robot co chwila coś odpier*ala. Raz nagle zapomni mapki, czasami w połowie pracy stwierdzi ze jemu wystarczy i wraca sobie do
@DingoSra: i co wybrałeś?
@RubelTransferowy: 5v1, wyrwałem czarny za 1800 (teraz jest nawet o 1zl tańszy xd ) i jest super. Naczytałem się o v50 że do bani soft, a nie chce mi się ganiać za odkurzaczem i go naprawiać/poprawiać
- 0
Mam dwa pytania do posiadaczy odkurzacza Dreame Z20:
1. Czy u Was również "miękka szczotka do podłóg z podświetleniem" (taka jak na załączonym obrazku) wydaje nieco dziwny dźwięk? W sensie, nie jest to takie jednostajne "szuuuuu" 😆 tylko słychać obroty tego wałka czyszczącego. Wiem, że to nieprecyzyjne określenie, więc jeśli jest tu jakiś posiadacz tego odkurzacza który chciałby mi pomóc, to wrzucę nagranie z uwiecznionym dźwiękiem. Sama szczotka działa normalnie, tzn wciąga
1. Czy u Was również "miękka szczotka do podłóg z podświetleniem" (taka jak na załączonym obrazku) wydaje nieco dziwny dźwięk? W sensie, nie jest to takie jednostajne "szuuuuu" 😆 tylko słychać obroty tego wałka czyszczącego. Wiem, że to nieprecyzyjne określenie, więc jeśli jest tu jakiś posiadacz tego odkurzacza który chciałby mi pomóc, to wrzucę nagranie z uwiecznionym dźwiękiem. Sama szczotka działa normalnie, tzn wciąga
źródło: Miękka szczotka do podłóg z podświetleniem
Pobierz@produkt: Mam Dreame Z30 Station, szczotka buczy, czasami szybciej, a za chwile wolniej. Też się zastanawiałem czy to normalne. Większy problem mam z tym, ze po pół roku ułamało mi się mocowanie tego obrotowego przegubu przy samej podstawie szczotki, bo jak się okazuje trzyma się to na dwóch plastikowych klipsach. Tego rozwiązania absolutnie nie polecam, nie wiem co prawda jak wygląda to w innych odkurzaczach.
Szukam pionowego odkurzacza mopującego, myślałem o Laresar S7 Pro, ale widzę że na Ali jest obecnie wyprzedany, może ktoś polecić jakoś alternatywę, czy warto czekać lepiej jak będzie dostępny, budżet tak do 1000zł
Zwykły odkurzacz bezprzewodowy już mam, potrzebuje coś z funkcją mopa (wraz z opcją samoczyszczenia szczotki)
#odkurzaczpionowy #odkurzacz #xiaomi #dreame #agd #mieszkanie #pytaniedoeksperta #aliexpress
Zwykły odkurzacz bezprzewodowy już mam, potrzebuje coś z funkcją mopa (wraz z opcją samoczyszczenia szczotki)
#odkurzaczpionowy #odkurzacz #xiaomi #dreame #agd #mieszkanie #pytaniedoeksperta #aliexpress
- 0
Czy robot sprzątający widzi w całkowitej ciemności? Bo ja mu zawsze zapalam światło i nie wiem czy potrzeba.
#odkurzacz #robotsprzatajacy #sprzatanie #odkurzacze #xiaomi #dreame
#odkurzacz #robotsprzatajacy #sprzatanie #odkurzacze #xiaomi #dreame
@Patryk4: nie widzi, kup mu latarkę i przyklej, a i nóż do samoobrony
źródło: 5871dd912809e75fa51972493d91e86b
Pobierz@Patryk4: Nie jest najprościej raz sprawdzić zostawiając go w brudnym, ciemnym pomieszczeniu?
P.S. Stawiam, że większość modeli zupełnie nie potrzebuje zewnętrznego światła - ogarnia to swoimi czujnikami. Ultradźwiękowe, kontaktowe, podczerwone czy inne. Zależy od modelu - ale "z kamerami" to pewnie dużo wyższa szkołą jazdy.
P.S. Stawiam, że większość modeli zupełnie nie potrzebuje zewnętrznego światła - ogarnia to swoimi czujnikami. Ultradźwiękowe, kontaktowe, podczerwone czy inne. Zależy od modelu - ale "z kamerami" to pewnie dużo wyższa szkołą jazdy.
- 0
Hej, przepinam się z odkurzacza na kabel na pionowy bezprzewodowy. Zależy mi by było nie za dużo - maks 700zł. Z tego co wypatrzyłem to moimi faworytami są:
- Laresar V7
- Laresar V11
- XIAOMI G20 Lite
- Dreame T30 Flex
Które byście polecili? Jeśli chodzi o moc to imitacja Dysona czyli Laresar wygrywa ale czy to nie zepsuje się po czasie? Moja dziewczyna ma dreame v11 i nie narzeka(poza jedną
- Laresar V7
- Laresar V11
- XIAOMI G20 Lite
- Dreame T30 Flex
Które byście polecili? Jeśli chodzi o moc to imitacja Dysona czyli Laresar wygrywa ale czy to nie zepsuje się po czasie? Moja dziewczyna ma dreame v11 i nie narzeka(poza jedną
@Jan943 każdy się zepsuje wcześniej czy później a przynajmniej padnie bateria w cenie połowy odkurzacza. Akurat w sprzęcie za 3 stówki nie ma co oczekiwać długowieczności. Mam jakiegoś katedra i ilafa już dłuższy czas i fajny sprzęt o ile nie masz zamiaru tym wielkiej chałupy ogarniać.
- 0
Rodzice powoli kończą budowę domu, wiec chciałbym im kupić robota sprzątającego, ale z przyłączem do kanalizacji. Ogólnie to mam zamiar dodać alert na Peperze i może coś się wyhaczy. Czy coś poza Dreame i RAW6/7 jest w miarę polecane?
Ktoś ma podpięty moduł i sprawuje się rzeczywiście w 100% bez potrzeby ingerencji domowników?
#robotsprzatajacy #dreame #odkurzacz
Ktoś ma podpięty moduł i sprawuje się rzeczywiście w 100% bez potrzeby ingerencji domowników?
#robotsprzatajacy #dreame #odkurzacz
- 0
#sprzedam #mova #dreame #odkurzacz #robotsprzatajacy #wroclaw
Cześć, na sprzedaż mam robota sprzątającego Mova P50 Ultra. Nowy, od producenta. Pełna gwarancja (36 miesięcy). Dostałem, a mam wyższy model, więc niech idzie dalej w świat.
Kwotą nad jaką myślałem to 1300zł. Najlepiej odbiór osobisty we Wrocławiu (mogę podwieźć po wcześniejszych ustaleniach). Wysyłka też wchodzi w grę, ale z tego co kojarzę, to
Cześć, na sprzedaż mam robota sprzątającego Mova P50 Ultra. Nowy, od producenta. Pełna gwarancja (36 miesięcy). Dostałem, a mam wyższy model, więc niech idzie dalej w świat.
Kwotą nad jaką myślałem to 1300zł. Najlepiej odbiór osobisty we Wrocławiu (mogę podwieźć po wcześniejszych ustaleniach). Wysyłka też wchodzi w grę, ale z tego co kojarzę, to
źródło: IMG_0970
PobierzCześć, wymieniał ktoś z was podkładki mopujące w #dreame L20 Ultra i kupił takie, których robot nie gubi? Bo u siebie jak miałem oryginalne to było git, ale jak kupiłem wymienniki na Ali to okazało się, że one słabo się trzymają tych plastików i nawet mimo tego, że podkleiłem je taśmą dwustronną, to potrafią się odczepić. I teraz szukam takich, które będą trzymać się tak mocno, jak oryginalne.
- 8
9
Dreame kroi klienta za obsługę zwrotu. Nie polecam ich serwisu

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#dreame notorycznie oryginalne płyny do X40 Ultra nie są dostępne. Lał ktoś może do dozownika Smart Vaca z wodą? Sporo mi go zostało po S7..
- 0
Ma ktoś robot sprzątający dreame l10s ultra gen 2? mam jedno pytanie. #robotsprzatajacy #dreame #xiaomi
- 0
@Proton_Foton: nie mam narazie żadnych zastrzeżeń jestem bardzo zadowolony, jedyny minus to taki że jak masz piętrowy dom to może ci czasami nie dać rady umyć podłogi we wszystkich pomieszczeniach na piętrze bez przenoszenia bazy. Ale liczyłem się z tym bo te odkurzacze mają małe zbiorniki na wodę wbudowane.
Wiem ,że piszę to już 4 raz ale mam już dość zabawy z media expert :(
Kupiłem robota sprzątającego Dreame L40 Ultra w Media Expert (zakup luty 2025). Sprzęt miał ułatwić życie w domu, gdzie mam syna alergika, więc zależało mi na jakości i niezawodności.
Pierwsza reklamację złożyłem już 5 lipca – robot nie działał prawidłowo, nie łączył się z aplikacją, nie reagował na komendy, nie ładował się. Po naprawie sprzęt wrócił, ale
Kupiłem robota sprzątającego Dreame L40 Ultra w Media Expert (zakup luty 2025). Sprzęt miał ułatwić życie w domu, gdzie mam syna alergika, więc zależało mi na jakości i niezawodności.
Pierwsza reklamację złożyłem już 5 lipca – robot nie działał prawidłowo, nie łączył się z aplikacją, nie reagował na komendy, nie ładował się. Po naprawie sprzęt wrócił, ale
@michal-wnuk: odrzucaja reklamacje? rekojmia, a jesli chcesz ten sprzet nadal to bezposrednio do serwisu dreame, sam posaidam i zasuwa zarabiscie
- 1
@xede Robot elegancki póki się nie zepsuł. Ale traktowanie klienta straszne. Nigdy nic już tam nie kupię.
Update:
Odnośnie mojego wpisu sprzed ponad tygodnia:
https://wykop.pl/wpis/82469767/wpis
Brak reakcji po dwóch reklamacjach i żądaniu odstąpienia od umowy
Odnośnie mojego wpisu sprzed ponad tygodnia:
https://wykop.pl/wpis/82469767/wpis
Brak reakcji po dwóch reklamacjach i żądaniu odstąpienia od umowy
#mediaexpert #reklamacja #technologia #januszex #dreame #roboty #agd #alergia #zalesie
Kupiłem robota sprzątającego Dreame L40 Ultra w Media Expert – bo mam w domu dziecko z alergią i potrzebuję utrzymać porządek. Sprzęt
Kupiłem robota sprzątającego Dreame L40 Ultra w Media Expert – bo mam w domu dziecko z alergią i potrzebuję utrzymać porządek. Sprzęt
@michal-wnuk: to jest dramat. Ja po swoich przejsciach juz nigy nic u nich nie kupie. Nawet jesli bedzie to oznaczalo ze lekko gdzies indzej przeplace. Ale dzial reklamacji u nich to jest dno i metr mulu ¯\(ツ)/¯.
- 0
@2Girls_1Cup Mija już miesiąc od pierwszej próby naprawy i dalej nic. Do tego żadnych wieści a po moim mailu zadzwonili do mnie ze sklepu o co mi chodzi i że w sumie to oni nic nie mogą.... dramat






















źródło: 1000033064
Pobierz@motylus:
pierwszy model xiaomi ;)
~9lat ma juz