Wpis z mikrobloga

@smyl: Nie tylko tobie, czasem numery podają po dostaniu ich od przewoźnika, a jeszcze przed wysłaniem paczki (jak zamawiasz kuriera to system ci przydziela numer dla paczki, a kurier przyjedzie w dzień na który go zamówisz, plus już po wysłaniu paczka nie od razu jest w systemie. Na razie mam to samo, poczekaj jeszcze parę dni i jak coś możesz zapytać potem czy dobry numer jakby nie było dłużej. Bądźmy wyrozumiali...
@everton: według mnie jak ktoś już nadał fizycznie pakę to od razu jest gdzieś dostępna w systemie. ostatnio na Ali majfrend miesiąc mówił ze wysłał zamowienie i zwalał na pocztę, a dopiero jak dispute był w zaawansowanym stanie to się nagle pojawiło w trackingu że wysłane tego dnia co odpowiedź na spór. Ale czekamy, myśle że akurat na JD wysyłają zamowienie, tylko pamiętajcie żeby nagrać unboxing.
@Cames: kij wie, ale teraz cyrki z nl postem, dostałem info że trzepią wszystkie paczki, i jest przemial u nich, ten tracking na stronie strasznie z dupy i nie sugerowalbym się nim, mój oneplus szedł ponad miesiąc
@joseArkadio: ponoć s jednej paczce znaleźli narkotyki, w Amsterdamie długo siedzą przez to paczki, a ten tracking to #!$%@? wie, mi praktycznie utrzymywał się jeden wpis cały czas i nie aktualizowali, jedynie Jan wpadł do Polski to coś o tym, a transit airport to pewnie już w Amsterdamie czeka na przewóz do sortowani, transit ogólnie dotyczy krajów przez które paczka leci, mi babka na poczcie powiedziała że moja paczka to ekonomiczna