Wpis z mikrobloga

Mirki jest na sali #lekarz? Grywam w piłke i od jakiegoś czasu boli mnie lewe kolano. Teraz to dosyć ciezko wdrapac sie po schodach. Po paru dniach odpoczynku wydaje sie być ok, ale znowu wraca.
W czasie gry dolna część kolana robi sie sina. Zauważyłem ze jak mam wyprostowana noge to po zewnętrznej stronie kolana (obrazek poglądowy) mam taki jakby gózek? nie wiem jak to nazwać. I gdy go dotykam kolano boli. Czy to ma jakiś związek? Na dniach ide do lekarza, ale może taka obserwacja juz cos mówi?
#ortopedia #pytanie #medycyna
daniio33 - Mirki jest na sali #lekarz? Grywam w piłke i od jakiegoś czasu boli mnie l...

źródło: comment_IQIngAVv0es9jfQnZbdZ7O920moaob1X.jpg

Pobierz
  • 10
@daniio33: mam podobny problem tyle że w tym miejscu w którym zaznaczyłeś czasami występuje takie uczucie kłucia, jakby coś było przestawione w kolanie. I chyba też muszę się wybrać do lekarza
@daniio33: internet to nie za dobry lekarz, jest wiele opcji i najlepiej właśnie jak lekarz wystawi opinie. Możliwe że to jakiś guz po uderzeniu (nawet tego nie musiałeś czuć) albo coś innego...
brzmi jak uszkodzona łękotka


@Czarizard: Kurna chciałem to samo napisać, ale się bałem, że wyjdę na pseudo lekarza. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@daniio33: Też tak miałem. Zsiniało i spuchło mi kolano, poszedłem do lekarza, stwierdził coś tam z łąkotką, dostałem zwolnienie na wf (miesiąc, jak nie dwa) i skierowanie do specjalisty, ale przez ten czas wszystko było już okej i odwołałem wizytę. Wydaje mi się, że
@daniio33: Obstawiam, że pękła Ci torebka stawowa i jest to guz, zawierający płyn (nie, wcale nie jest miękki), kolega miał to samo w nadgarstku po siłce. Wycinają na zabiegu i brak obciążeń na kilka tygodni. Ale internety to nie lekarze idz i sprawdź