Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? z LPG!! Dziś prawie wszystkie koncerny LPG +20gr/l
Zalałem na #statoil po 2,03 i kasjerka z tekstem: Już raportowałam, że wszystkie Orleny w okolicy podniosły po 20-25gr/l więc pewnie zaraz przyjdzie zwrotka, żeby ponieść i u nas.
Wczoraj rząd klaskał jak przegłosowali zmiany w emeryturach, #premierszydlo chwalila się osiągnieciami z okazji 1rocznicy #koryto rzucając hasła typu #500plus a to wszystko po to by #dobrazmiana mogła powiedzieć pod nosem: ##!$%@?


Ropa i LPG na giełdzie w skali miesiąca tanieje, USD nie podrożało nawet o 10% a LPG +20%** F%CK !!
widmo82 - Co się #!$%@? z LPG!! Dziś prawie wszystkie koncerny LPG +20gr/l
Zalałem n...

źródło: comment_qoeA8iD2S8Mc1ztL6TequT5MyIsmBAB6.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@sowiq: Aż tak głupi jesteś? Widzisz dwa zdania?

Dziś prawie wszystkie koncerny LPG +20gr/l

Ropa i LPG na giełdzie w skali miesiąca tanieje, USD nie podrożało nawet o 10% a LPG +20%

Dziś LPG o 20gr a w skali miesiaca +20%. USD w skali miesiąca + 10%.**

Masz wybiórcze myślenie.
  • Odpowiedz
@widmo82: Ok, tutaj przyznaję Ci rację - pisałeś o skali miesiąca, a nie jednorazowej podwyżce. Mea culpa.

Ale wrzucę Ci też obrazek, żebyś sam mógł ocenić jak kształtują się ceny i czy faktycznie wszystko drożeje.

Swoją drogą nie wiem dlaczego podwyżkę cen łączysz z polityką. Dołożyli wczoraj jakiś podatek obowiązujący od dzisiaj? Rocznica PiS wywołała panikę na rynku paliw? Coś innego może?

Źródło.
sowiq - @widmo82: Ok, tutaj przyznaję Ci rację - pisałeś o skali miesiąca, a nie jedn...

źródło: comment_2hamh4lNUxa6UIkD4WqrRdOd6d753UT5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@widmo82: z wykresu wynika, że to nie tyle podwyżka, co powrót do ceny sprzed obniżki.

No i nie odpowiedziałeś na pytanie co z tą zmianą ceny ma wspólnego polityka.
  • Odpowiedz
@piogol1769: to akurat potrafie zrozumieć bo zdrożała na giełdzie i dolar w górę i to jest logiczne wytlumaczenie, ale kto wytlumaczy wzrost ceny LPG o niespotykany procent?
  • Odpowiedz
z wykresu wynika, że to nie tyle podwyżka, co powrót do ceny sprzed obniżki.

No i nie odpowiedziałeś na pytanie co z tą zmianą ceny ma wspólnego polityka.


@widmo82: Po braku odpowiedzi wnoszę, że miałem rację? ;)
  • Odpowiedz