Wpis z mikrobloga

Na początku przepraszam za moją gramatykę
Szkoda że Lekarz Dawid Ciemięga który ma przysięgę Hipokratesa może przegrać w sądzie z Panem inż.Jerzy Z.
Sądy należą pod PiS poprzez Krajową Rade Sądową (KRS).
Pan inż. Jerzy Z i jego ferajna (Rydzyk, TV Trwam i inni PiS-owcy) razem współpracują i byłoby szkoda żeby Jezy przegrał w sądzie bo nie będzie jak promować PiS przez Jurka
Trzeba coś z tym zrobić żeby zaprzestać inż. Jerzego Z. biznes, jego bzdury i jego STOP NOP. https://www.youtube.com/watch?v=16dy3vL4ems

Wiem Mirki i Mireczki że jak zjednoczymy siły, skrzykniecie innych to się uda i się Jerzego zdemaskować po przez wchodzenie na Jurka fan page i dodawanie rzetelnych badań co są SPRAWDZONE i POTWIERDZONE przez kilkanaście lat obserwacji ludzi. Liczę na was!!
@dkm17
@piotras-85
@Sierkovitz
@lordwiseguy_prime
#medycyna #medycynanaturalna #jerzyzieba #panjerzy #antyszczepionkowcy
  • 7
@edyta23: A ja proponuję, zamiast spamować, przekonać, któregoś z waszych guru do rzetelnej debaty, której boją się jak diabeł święconej wody. Jeśli macie rację to przecież nie ma się czego bać. Może zdeklarowanych antyszczepionkowców nie przekona nawet przegrana, ale można by ją pokazywać niezdecydowanym i tym, którzy zadają pytania. Cały "problem" antyszczepionkowy by się rozwiązał.
@DanteTooMayCry debata nic nie pomoże. Problemem jest odbiór informacji a nie informacja sama w sobie. Bo jeśli Zięba nie będzie udawadniał swoich hipotez, i Prof zw dr hab n med będzie uprawiał politykę to poza emocjami nic to nie przyniesie. Może gdybyśmy rozpoczęli od wypracowania wspólnych aksjomatów to taka debata miałaby sens