Wpis z mikrobloga

@NooB1980 myślisz, że przy niemalże 200 Ww przy chorej aktywności fizycznej mogę być w ketozie? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Bo mam takie podejrzenia i jestem za dużym cebulakiem aby kupić paski. Mam typową ketogrypę za każdym razem gdy Ww opuszczam poniżej tego poziomu nawet minimalnie przy codziennym siłownia, hiit 2x cardio

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
  • 9
@Kasahara:
Serio cebulisz na paskach za 5 funtów i pytasz o wirtualną poradę na wykopie?
Czy tylko redukcja zjadła ci reszki mózgu i tak trollujesz?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam bym się chętnie dowiedział czy jest możliwa ketoza przy 200g ww.
@Mr_RIP:

hmm a może dla jajców kupie jutro po drodze na siłkę i sobie zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°), 2 dni niskich węgli mi zostały na redu właśnie po 180 Ww więc można sobie zobaczyć, choć wiadomka, ze lepiej by było z krwi ¯\_(ツ)_/¯
Jak wyjdziesz keto-positive to możesz chłopie doktorat zacząć pisać.

@Kasahara:

To jest wlasnie wiedza humanistow/polonistow made in Polin- od opinii i stanowisk instytucji/"autorytetow". LoL Papuga Kakadu, tak to zwa profesjonalnie. LoL

Jak glodujesz, brakuje zwiazkow do syntez x,y,z, do wytwarzania ATP to ketonujesz-fizjologia Jadwiga Bryla
#gruparatowaniapoziomu

Gdyz z tusciu, ptfu ketonow, mozna wyprodukowac glukoze!!! A insuline ketony podnoszo...?? LoL
Pobierz NooB1980 - > Jak wyjdziesz keto-positive to możesz chłopie doktorat zacząć pisać.
@K...
źródło: comment_WNr1agBxMtP9EHpP56kn9mbJRY8Azbnr.jpg