Wpis z mikrobloga

Szukam roweru stacjonarnego.

- Nie. Nie znudzi mi się, od 3 lat się bawię i to nie słomiany zapał (bo zaraz będzie x100 postów, że nie warto)
- Musi być dość cichy
- Musi wytrzymać hardcorowe interwały 80-90 kg faceta
- Czy lepiej taki bardziej pionowy/poziomy? (chyba na poziomym gorzej interwały)
- Cena bez znaczenia - ale również nie widzę sensu dawać ponad funkcjonalność/potrzeby
- Aby się nie #!$%@?ł po roku
- Nie chce trenażera

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fitness
  • 33
@Kasahara 3 miesiace robilem interwaly na poziomym i było to bardzo przyjemne, niestety aby dobrze zrobic wtedy interwaly musialem chwytac sie rączek z produ tego rowerka bo inaczej za mało intensywnie robiłem.

Chociaż w przypadku rowerka stacjonarnego, przy max "obciazeniu" musiałem wstawać z rowerka ;)
@Kasahara: hm no jest to jakis powod:) niestety nie pomoge w doborzr roweru ale moge sie wypowiedziec jako osoba ktra uzywala roweru stacjonarnego dluzszy czas
kupilem jakis zwykly, tani, ale z dosc robudowanym komputerkiem, wazne dla mnie byla ilosc programow, ten mial kilkanascie + manual
cwiczylem kilka miesiecy kilka razy w tyg glownie ogladajac przy tym TV
wyniki bylo ok, waga leciala w dol a wytrzymalosc rosla

z minusow trzeba dodac
@Kasahara: Jak robiłem interwały na stacjonarnym, to tak latał po pokoju, że sąsiad i tak chciał mnie #!$%@?ć.
Na siłowniach są takie "mocowane" w podłogę. Może to też warto rozważyć?
@pokey: może tak, chodzi mi po prostu na alternatywę na jesień/zimę, bo dzieciak mały i nie chce narażać się na przeziębienia, które łapały mnie od biegania pod dworzu i wolę zrobić to zawsze rano (tak chcę robić codziennie interwał) aniżeli śmigać na siłownię w tym celu. Takie montowanie z pewnością by pomogło jakby było możliwe
@beefislife: cholera, gdyby był jakiś sklep co ma to wszystko stacjonarny, bo chyba do takiego cardio to właściwie obojetnie jaki by był dobry, który jest stabilny. A do interwałów to trochę widzę więcej trzeba Ten AirBike wygląda ciekawie